Głodołaki

0
- 0 opinii

RE1902a1

New product

Rośnij, pochłaniaj i mutuj! W sekretnym laboratorium doktora Frankfurtersteina nie ma miejsca na pomyłki, ale jest go aż nadto na szalone eksperymenty. Im bardziej pokręcone, tym lepiej! Oto świat rządzony jedną zasadą - zjedz lub zostań zjedzonym!

More details

39,90 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka ok. wrzesień/październik 2016
czas gryok 15 - 20 minut
wiek graczyod 7 lat
liczba graczydla 2-6 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Rośnij, pochłaniaj i mutuj! W sekretnym laboratorium doktora Frankfurtersteina nie ma miejsca na pomyłki, ale jest go aż nadto na szalone eksperymenty. Im bardziej pokręcone, tym lepiej! Oto świat rządzony jedną zasadą - zjedz lub zostań zjedzonym! Tak więc nie powstrzymujcie swoich instynktów i oddajcie się żądzy obżarstwa, pożerając tyle pechowych  stworków, ile tylko możecie. Ale uważajcie na konkurencję - inne wielkie bestie również hasają w okolicy, szczękając paszczami, a pożywienia może nie starczyć dla wszystkich. Bądźcie szybcy i głodni zwycięstwa. A przede wszystkim - zjedzcie wszystko!

Gra składa się z trzech rund. Każda runda przebiega zgodnie z poniższym opisem.:

  1.     Wszyscy gracze kładą dłoń na swojej płytce Paszczy.
  2.     Jeden gracz krzyczy: „Smacznego!”.
  3.     Faza Dobierania. Gracze jednocześnie zbierają żetony Stworków ze środkowej sterty i kładą je na swojej płytce Paszczy.
  4.     Faza punktowania. Swój wynik należy zapisać na kartce albo skorzystać z aplikacji.
  5.     Wszystkie żetony Stworków należy zwrócić na środkową stertę.


Celem graczy jest „zjedzenie” jak największej liczby Stworków, zbierając ich żetony ze sterty.

Gra jest bardzo szybka, lekka, ma proste zasady, gwarantuje mnóstwo śmiechu i zabawy każdemu uczestnikowi!

Do gry Głodołaki została przygotowana darmowa aplikacja, którą można pobrać zarówno ze sklepów Apple AppStore, jak i Google Play. Aplikacja nie jest konieczna do gry, ale BARDZO polecamy jej pobranie i używanie w czasie rozgrywki, ponieważ ułatwi zabawę i uczyni ją jeszcze przyjemniejszą! Aplikacja pomoże przy kontrolowaniu czasu każdej rundy. Ponadto, dzięki skanerowi Rozszerzonej Rzeczywistości, pozwoli szybciej zliczać punkty i nadzorować przebieg gry.

Jeżeli gracze korzystają z aplikacji w trakcie rozgrywki, to po zakończeniu każdej rundy mają możliwość podliczenia zebranych punktów dzięki skanerowi QR. Gdy każdy z graczy zeskanuje już swoje żetony i karty, wszystkie żetony należy umieścić z powrotem na środku stołu, tworząc nową stertę. Następnie dowolny gracz naciska przycisk „GO” i zaczyna się nowa runda!

Zawartość pudełka:

  1.     6 płytek paszczy w różnych kolorach
  2.     80 żetonów stworków
  3.     18 kart mutacji
  4.     instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Kod QR

Ostatnio przeglądane

Menu