Puzzle - Triss Merrigold

0
- 0 opinii

CDP01

New product

Oprócz ekskluzywnych i nietypowych pudełek, oraz wysokiej jakości 1500 elementowych puzzli (w formacie 85 x 58 cm), fani Geralta z Rivii znajdą w środku tej

More details

57,50 zł

Dostępność: produkt niedostępny
liczba puzzli1500 elementów
Wydawca: cdp.pl
 
Opis

Oprócz ekskluzywnych i nietypowych pudełek, oraz wysokiej jakości 1500 elementowych puzzli (w formacie 85 x 58 cm), fani Geralta z Rivii znajdą w środku tej samej wielkości plakat, który ułatwi układanie całego obrazu, a także unikatowy klucz identyfikujący dany produkt. Ten kod pozwoli w przyszłości na udział w specjalnych akcjach promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla posiadaczy zestawów.

Zawartość produktu:

  1. Ekskluzywne pudełko,
  2. Puzzle 1500 elementów (format: 85 x 58 cm),
  3. Plakat ułatwiający układanie puzzli (format: 85 x 58 cm),
  4. Unikatowy klucz produktu,

Czarodziejka Triss Merigold, przyjaciółka i kochanka Geralta, jest jedną z ważniejszych postaci drugoplanowych w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Towarzyszy bohaterowi w czasie jego podróży, a związane z jej postacią wybory, jakich dokona gracz, mają duże znaczenie dla przebiegu fabuły.

- Jeśli Triss Merigold nie mogłaby być moją dziewczyną, chciałbym, żeby przynajmniej była moją siostrą – te żartobliwe słowa dobrze oddają efekt, o którym marzyliśmy, pracując nad nowym wizerunkiem czarodziejki. Spośród wszystkich postaci znanych z poprzedniej części gry wygląd Triss uległ największej zmianie. Nowy strój miał być zarówno elegancki, funkcjonalny, jak i przydatny w podróży. Punktem wyjścia stał się XV-wieczny dublet. Jego obcisły krój, w połączeniu ze spodniami wpuszczonymi w buty z wysoką cholewą, doskonale podkreśla zgrabną figurę czarodziejki. Męski ubiór, skórzane rękawiczki bez palców i upięte włosy wyróżniają ją spośród kobiet, upodabniając ją do „chłopczycy”.

Przemianie uległ również charakter bohaterki. To już nie jest znana z książki „chichocząca jak podlotek” dziewczyna, ale zdecydowana, odważna kobieta. Wie, czego chce i nie waha się podjąć ryzyka, by to osiągnąć. Nowy wizerunek jest również odbiciem tej zmiany.

Można śmiało rzec, że Triss dojrzała i dorosła, nie tracąc jednak nic ze swego osobistego uroku i wdzięku.

[Źródło: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Artbook]

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Puzzle - Geralt i Draug

57,50 zł
Wysyłka w 24 godziny

Koszulki Mayday Games Standard 100 szt.

12,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

Woreczki strunowe 8cm x 12cm - 10 szt

1,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

Woreczki strunowe 10cm x 15cm - 10 szt

1,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

Kod QR

Ostatnio przeglądane

Menu