Skrzynia "3 smoki" dedykowana grom karcianym CCG/LCG (edycja 2018)

0
- 0 opinii

New product

Prezentujemy "Skrzynię 3 smoki", w której można przechowywać karty oraz znaczniki do kolekcjonerskich gier karcianych takich jak Lords of the Ring LCG, Gra o Tron: Gra karciana czy Magic: The Gathering.

More details

150,00 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Wydawca: GeekMod
 
Opis

Prezentujemy "Skrzynię 3 smoki", w której można przechowywać karty oraz znaczniki do kolekcjonerskich gier karcianych takich jak Lords of the Ring LCG, Gra o Tron: Gra karciana czy Magic: The Gathering. Skrzynia zawiera 4 duże pojemniki na karty w rozmiarze "standard ccg" i pomieści około 1400 kart w grubych koszulkach. Do tego w skrzyni znajdują się dwie tacki na znaczniki i kości używane w grach karcianych.

Istnieje możliwość dokupienia jednego pojemnika na karty zamiast tacek na żetony. Zwiększy to pojemność skrzyni o około 350 kart w grubych koszulkach i ponad 500 kart bez koszulek.

Skrzynia wykonana została z jasnego, oszlifowanego drewna i zabejcowana na kolor mahoniowy. Środek skrzyni wymaga samodzielnego montażu za pomocą kleju. Elementy są bardzo proste do złożenia i nie wymagają umiejętności modelarskich, w razie problemów można obejrzeć zdjęcia na stronie produktu.

Do złożenia wymagany jest klej do drewna.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Menu