SZARLATANI Z PASIKUROWIC: Wolfgang's Exchange Office - dodatek z 2018 Goodie Box(4)

New product

Dodatek promocyjny z Goodie Box 2018

More details

18,19 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Instrukcja: polska
Wydanie: angielsko-niemieckie
 
Opis

Dodatek można używać tylko wtedy, gdy używana jest przednia strona kociołków.   

Przygotowanie gry: 

Umieść stojak z probówkami (składający się z 2 części) na środku stołu. Umieść krople w kolorach odpowiadających graczom na probówce po lewej stronie.   

Rozgrywka: 

Za każdym razem, gdy w trakcie gry możesz przesunąć kroplę (za pomocą karty wróżki, z akcji składników lub płacąc 2 rubiny), możesz zdecydować, którą z dwóch kropli chcesz przesunąć do przodu: tą w kociołku czy na stojaku z próbówkami.   

Jeśli zdecydujesz się na stojak z probówkami, przesuń kroplę o jedno pole w prawo, w ten sposób łatwiej będzie uzyskać punkty zwycięstwa.    

W zależności, która strona stojaka zostanie wybrana: 

A) gracze na koniec gry opróżniają swoje woreczki i zliczają wszystkie numery na składnikach (wraz z białymi żetonami), a otrzymaną sumę dzielą przez liczbę przypisaną do pozycji, na której znajduje się ich kropelka na stojaku z próbówkami. Wynik tego działania to dodatkowe punkty zwycięstwa. Np. gracz miał składniki w swoim woreczku o wartości 60 a jego kropelka znajdowała się na polu oznaczonym liczbą 6 co daje mu dodatkowe 10 punktów zwycięstwa.   

B) Gracze mogą kupować punkty zwycięstwa tak samo jak kupują składniki w ciągu gry. Cena zakupu punktu zwycięstwa zależy od pozycji kropelki danego gracza na stojaku z próbówkami i jest ona równa liczbie przypisanej do tej pozycji. Gracz może kupić dowolna liczbę punktów w turze o ile ma odpowiednią ilość monet. 

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Szarlatani z Pasikurowic
Do tego produktu dołączana jest czarno-biała instrukcja w języku polskim.

Menu