Kapitan Nauka: Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie 6-9 lat

New product

Poręczny zestaw do nauki angielskich słówek i zdań dla dzieci w wieku 6-9 lat

More details

22,74 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 6 lat
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Edgard
 
Opis

Seria "Angielski dla dzieci" otrzymała wyróżnienie w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 

Angielski dla dzieci Świat wokół mnie to niezwykły pakiet przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Podczas wspólnych zabaw twoje dziecko pozna słówka związanych z otoczeniem domowym i szkolnym oraz nauczy się mówić o swoich zainteresowaniach i gustach muzycznych, ulubionych potrawach, sportach czy stanach emocjonalnych. Opanuje także nazwy zawodów i narodowości.

W książeczce dziecko znajdzie łamigłówki, kolorowanki i zadania utrwalające poznane słówka. Lista wszystkich słówek wraz z tłumaczeniami i wymową ułatwi powtarzanie słownictwa.

104 kolorowe karty obrazkowe zawierają najważniejsze zwroty, słówka i zdania. Po jednej stronie znajduje się angielskie słówko, a po drugiej - polskie tłumaczenie. Zabawne ilustracje przyciągają uwagę i ułatwiają zapamiętywanie. Z kartami można się bawić na wiele różnych sposobów opisanych w książeczce.

Naukę poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu ułatwią nagrania native speakerów zawarte na płycie CDdołączonej do każdego zestawu z tej serii. Na płycie znajdują się dodatkowo popularne brytyjskie piosenki zachęcające do nauki języka angielskiego.

Materiał był wcześniej wydany jako Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe Świat wokół mnie.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu