KeyForge: Czas Wstąpienia - Talia Archonta

0
- 0 opinii

New product

Nie ma dwóch takich samych talii na świecie!

More details

29,50 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. maj/czerwiec2019
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

Nastał "Czas Wstąpienia"!

A wraz z nim drugi zestaw talii KeyForge! Seria "Czas Wstąpienia" wprowadza do gry 204 nowe karty, zwiększając pulę unikalnych talii do odkrycia i ujarzmienia! Żadne dwie bitwy nigdy nie będą takie same!

Czym jest unikalna gra karciana?

Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.

Jak to działa?

Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu. 

Co wprowadza Talia Archonta?

Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał.

Każda z talii Archontów ma własną, wyjątkową nazwę i zawiera zestaw kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest również kolejną szansę na zwycięstwo!

Zawartość pudełka:

  1. 37 kart
  2. skrót zasad
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. maj/czerwiec2019 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowy

94,99 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. maj/czerwiec 2019

Terraformacja Marsa - zestaw dodatkowy 3

5,50 zł
Wysyłka w 24 godziny

INNI KLIENCI SPRAWDZALI RÓWNIEŻ:

51. Stan: Master Set - Sojusznicy

40,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. II połowa maja 2019

Dungeons & Dragons: Dungeon Master's Guide (Przewodnik Mistrza Podziemi)

179,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. czerwiec 2019

Hero Realms: Talia Bossa - Lisz

22,99 zł 25,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. koniec maja 2019

Zdobywcy Kosmosu

109,99 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 25 maja 2019

Menu