ARMY PAINTER zestaw farb Dungeons&Dragons

New product

Oficjalny zestaw wspaniałych farb Dungeons&Dragons oferuje idealną paletę początkowych, musisz mieć, barw by pomalować różnorodne potwory pochodzące z Księgi Potworów, a dodatkowo w zestawie znajduje się darmowa figurka Sowoniedźwiedzia na start. 

More details

239,99 zł

Dostępność: produkt niedostępny
 
Opis

Nic tak nie ożywia krainy D&D jak stworzenia, które je zamieszkują. A granie pomalowanymi figurkami twoich potężnych bohaterów oraz odrażających potworów ożywia je przed tobą.

Oficjalny zestaw wspaniałych farb Dungeons&Dragons oferuje idealną paletę początkowych, musisz mieć, barw by pomalować różnorodne potwory pochodzące z Księgi Potworów, a dodatkowo w zestawie znajduje się darmowa figurka Sowoniedźwiedzia na start. Figurka może wymagać złożenia.

Warpaints to wysokiej jakości farby akrylowe specjalnie zaprojektowane do malowania bardzo szczegółówych figurek. Farby mają kremową konsystencje i są niezwykle bogate w pigment, w 100% nie toksyczne oraz gwarantujące matowe wykończenie. Wybór kolorów w zestawie został dobrany by reprezentować wiele stworzeń i potworów ze świata Dungeons&Dragons.

Farby znajdują się w 12 ml buteleczkach z kroplomierzem, umożliwiając odmierzenie potrzebnej ilości farby i zapobiegającej wysychaniu pozostałej części. 

Nolzur mówi:
"Uwierz mi: Jeśli malujesz tymi bardzo magicznymi i zaprawdę niesamowitymi farbami - twoje figurki będą wyglądały lepiej".

Menu