Zdobywcy Kosmosu

New product

Gra „Zdobywcy Kosmosu” jest w pełni spójna z duchem „Złotego Wieku” kosmonautyki.

More details

109,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Zostań dowódcą Ośrodka Badań i Rozwoju w Centrum Badań Kosmicznych. Kieruj swoim zespołem badawczym i rekrutuj nowych Specjalistów, których unikatowe umiejętności i szerokie kompetencje sprawią, że zrealizujesz najważniejsze projekty kosmiczne znane z historii „podboju kosmosu” XX wieku.

„Być pierwszym w kosmosie, dołączyć do pojedynku w bezprecedensowym pojedynku z naturą – czy można marzyć o czymś więcej?” Jurij Aleksiejewicz Gagarin

Zasady:

Każdy z graczy staje się szefem korpusu badawczego w Centrum Badań Kosmicznych. Celem Twojej działalności jest realizacja projektów kosmicznych na dużą skalę – od umieszczania satelitów i załogowych statków kosmicznych na orbicie aż po uruchomienie zautomatyzowanych stacji interplanetarnych.

     Jako kierownik Ośrodka Badań i Rozwoju w Centrum Badań Kosmicznych będziesz rekrutował do swojego zespołu najlepszych Specjalistów, a dzięki ich unikatowym umiejętnościom i wysiłkom, wcielisz w życie swoje ambitne koncepty i uzyskasz Punkty Postępu w wyścigu o podbój kosmosu.

     Gra kończy się, gdy gracze zrealizują wszystkie dostępne projekty lub gdy jeden z nich przydzieli 12 Specjalistów do swojego zespołu. Specjaliści i Projekty dostarczają Punkty Postępu. Gracz, któremu udało się zgromadzić największą liczbę Punktów Postępu, wygrywa grę.

Gra „Zdobywcy Kosmosu” jest w pełni spójna z duchem „Złotego Wieku” kosmonautyki, co ujawnia się w oryginalnie zaprojektowanej szacie graficznej stylizowanej na sztukę radzieckich plakatów propagandowych sławiących sukcesy w kosmicznym wyścigu. Oferuje niebanalną i niepowtarzalną rozgrywkę, której esencją jest elegancka mechanika, przystępność oraz intuicyjność zasad połączona z głębią strategicznych decyzji.

Zawartość pudełka:

  1. 60 kart Specjalistów (88 x 63 mm)
  2. 20 żetonów Badań
  3. 10 kartonowych kart Projektów
  4. Żeton Pierwszego Gracza
  5. 4 składane arkusze Ośrodka
  6. 4 karty pomocy
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Yuri Zhuravljov
Miejsce w rankingu: 5057
Ocena użytkowników: 7.41297 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Card Drafting, Set Collection
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Ostatnio przeglądane

Menu