Pola Zieleni: Dożynki

New product

Przenieście się do drugiej połowy XX wieku.

More details

79,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 1-5 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Dożynki (Grand Fair) to rozszerzenie do gry Pola Zieleni. Wprowadza on dodatkowe atrakcje, które pozwalają graczom rozgrywać grę na wiele nowych i ekscytujących sposobów! Zawiera również dodatkowe lokalizacje, cele, komponenty dla piątego gracza oraz zasady i materiały do gry solo.

Odwiedź dożynki, ciesz się ich atrakcjami i doświadczaj życia farmera w pełni! Oto kilka nowości jakie znajdziecie w tym dodatku: 

ATRAKCJE 

Atrakcje są przedstawione w postaci kwadratowych plansz, które są losowane na początku każdej gry i umieszczane na stole, obok graczy.

Każda z nich przedstawia wydarzenie na targach, który może zainteresować graczy podczas gry. Gracze posiadają swoje własne znaczniki (drewniane traktory), które wykorzystują podczas udziału w danej atrakcji, ale każda z atrakcji wykorzystuje je w inny sposób. Niektóre oferują graczom mini-grę, w którą grają, rozwijając swoje farmy, inne oferują im więcej opcji podczas budowania lokalizacji, a niektóre dodają graczom nowe akcje.

NAGRODY 

Coroczne dożynki oferują wiele konkursów dla lokalnych rolników!

Udowodnij swoim kolegom, kto uprawiaj najsmaczniejsze warzywa, kto hoduje najzdrowsze zwierzęta i kto posiada najlepsze budynki! Wygrywaj konkursy i zgarniaj nagrody i prestiż.

Karty nagród są ujawniane na początku gry i określają cele dla wszystkich graczy takich. Możecie zatem wziąć udział w konkursach na „Największą ilość pól uprawnych” lub „Posiadanie największej ilości sprzętu”. Pod koniec gry gracz, który najlepiej spełni swój cel, zyska dodatkowe punkty! Z 8 Konkursami zawartymi w tym dodatku, każda gra będzie inna, a każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała o wiele większe znaczenie!

WARIANT SOLO 

Dodatek Grand Fair pozwala grać w Pola Zieleni jednemu graczowi! Teraz możesz doświadczyć wszystkiego, co gra ma do zaoferowania, nawet jeśli reszta Twojej grupy graczy jest niedostępna!

Korzystając z odpowiedniej sekcji na każdej karcie nagrody, ustawiasz serię konkretnych celów gry, którą musisz spełnić, aby wygrać. Następnie dobierasz karty w określony sposób, unikalny dla gry solowej i budujesz swoją farmę jak zwykle. Po 4 rundach sprawdzasz, czy osiągnąłeś wyznaczone cele i czy udało ci się osiągnąć minimalny wynik punktów (w zależności od poziomu trudności).

5 GRACZ 

Dodatek zawiera również wszystkie elementy do wprowadzenia piątego gracza do rozgrywki. Przez to gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca w większym gronie twoich znajomych.

Zawartość pudełka:

 1. 12 kart Pole
 2. 12 kart Inwentarz
 3. 12 kart Konstrukcja
 4. 12 kart Budynek
 5. 5 kart Główna Wieża Ciśnień
 6. 5 kart Główny Silos
 7. 12 kart Nagrody
 8. 8 plansz Atrakcji
 9. 15 drewnianych znaczników Traktorów
 10. 4 żetony Sprzętu
 11. Dodatkowe drewniane znaczniki Żywności i Wody
 12. Dodatkowe znaczniki Punktów Zwycięstwa i Monet
 13. Nowy Notes Punktacji
 14. Instrukcja
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pola Zieleni
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Vangelis Bagiartakis
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 7.90641 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Card Drafting, Simultaneous Action Selection, Tile Placement
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Ostatnio przeglądane

Menu