Primer 400 ml AFV Color Russian Green 4BO VALL-28003

13103

New product

Spraye malarskie Vallejo Hobby to idealne połączenie lakieru bazowego i wysoce pigmentowanego koloru, opracowane do stosowania na wszystkich modelach metalowych, plastikowych i żywicznych oraz miniaturach.

More details

34,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Wydawca: Vallejo
 
Opis

Spraye malarskie Vallejo Hobby to idealne połączenie lakieru bazowego i wysoce pigmentowanego koloru, opracowane do stosowania na wszystkich modelach metalowych, plastikowych i żywicznych oraz miniaturach. Nowa oryginalna i unikalna formuła rozpylania AV pozostawia doskonałe matowe i samopoziomujące się wykończenie, zaprojektowane z myślą o poszanowaniu i wydobyciu nawet najdrobniejszych szczegółów modeli i miniatur.

Kolory sprayu idealnie pasują do odpowiednich odcieni dostępnych w gamach kolorów farb z serii Game i Model, dzięki czemu obie techniki malowania można łączyć.
Każdy spray malarski Hobby pokazuje oryginalny kolor nałożony na kolorowy pierścień na górze i jest wyposażony w 2 różne dysze; jedna z niskim przepływem wylotowym, szczególnie zalecanym do cienkich linii i drobnych detali, a druga ze średnim przepływem wylotowym, zalecanym do grubszych linii i do pokrywania większych powierzchni; zawór niskiego ciśnienia pozwala na doskonałą kontrolę rozpylania.

Menu