1. Zamówiony towar zostanie wysłany pod adres punktu odbioru wskazany przez Zamawiającego w zamówieniu.

2. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożonego złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.

3. Produkt przedpremierowy "Przedsprzedaż" można zamawiać jak każdy inny produkt, jednak realizacja takiego produktu w zamówieniu jest możliwa najwcześniej w dniu daty wydania. W przypadku zmiany w/w daty, poinformujemy pocztą elektroniczną o tym fakcie osoby, które tą zapowiedź zamówiły.

4. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego czasu realizacji podanych przy produkcie..

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + Termin doręczenia

Przedsprzedaż - najwcześniej w dzień premiery/wznowienia ustalonej przez producenta. Niestety nie możemy zagwarantować że data podana na stronie nie ulegnie przesunięciu. Wszystko jest uzależnione w tym przypadku od terminowości dostaw danego dystrybutora.

Czas dostawy

1.W przypadku wybrania firmy DHL dostawa Towaru odbywa się w ciągu 2 dni roboczych (z pominięciem sobót) od dnia wydania ich przewoźnikowi.
2. W przypadku wybrania firmy Poczty Polskiej dostawa Towaru odbywa się w ciągu 2 dni roboczych (z pominięciem sobót) od dnia wydania ich przewoźnikowi.
3. W przypadku wybrania firmy Inpost dostawa Towaru odbywa się w ciągu 3 dni roboczych (z pominięciem sobót) od dnia wydania ich przewoźnikowi.


Ostatnio przeglądane

Brak produktów

Menu