Cywilizacja: Poprzez wieki - Cuda i liderzy z kodem

New product

Dodatek do najlepszej gry cywilizacyjnej

More details

67,25 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas grypowyżej 180 minut
wiek graczyod 13 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Oto Twoja szansa na zmianę historii!

W historię ludzkości swymi czynami wpisali się bohaterowie, wynalazcy, odkrywcy i liderzy, mężczyźni i kobiety, którzy wiedli naprzód całe narody i cywilizacje. Zmienili oni bieg historii, a ich dziedzictwo, osiągnięcia i idee są z nami do dziś.

Ten dodatek wprowadzi do gry mnóstwo dodatkowej zawartości, dodając nowych liderów, cuda świata i karty militarne, a także wprowadzając zmiany w już znanych kartach!

Zawartość pudełka:

  1. 31 kart liderów (24 nowe, 7 zaktualizowanych)
  2. 21 kart cudów (16 nowych, 5 zaktualizowanych)
  3. 6 zaktualizowanych kart akcji
  4. 7 zaktualizowanych kart technologii
  5. 20 kart militarnych (w tym 9 wydarzeń, 2 agresje, 2 kolonie, 2 taktyki, wojna, pakt, 3 karty obrony)
  6. instrukcja

Darmowy kod? Premiera polskiej edycji planowana jest na czwarty kwartał 2019, jednak już teraz możesz sprawdzić nowe karty w działaniu! Do każdego złożonego w przedsprzedaży i opłaconego zamówienia dodajemy kod, dzięki któremu otrzymasz ten dodatek w wydaniu cyfrowym (wymaga posiadania podstawowej gry w wersji cyfrowej) na platformie Steam, Google Play lub App Store!

Aby użyć kodu, zaloguj się na swoje konto CGE (używane do logowania do gry) pod adresem: https://cge.as/redeem. Po wpisaniu kodu dodatek zostanie aktywowany na wszystkich platformach.

UWAGA: Produkt z kodem nie podlega zwrotowi! Po zakończeniu przedsprzedaży gra będzie dostępna bez kodu na standardowych warunkach.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Cywilizacja: Poprzez Wieki (3 edycja)
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. marzec 2020 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Vlaada Chvátil
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 9.22067 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Action Points, Auction/Bidding, Card Drafting
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu