Zona: Sekret Czarnobyla

15290

New product

Przeżyj w najniebezpieczniejszej strefie świata

More details

177,44 zł

- +

Dostępność: 3-5 dni roboczych
czas gryok. 120-180 minut
wiek graczyod 16 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Przeżyj w najniebezpieczniejszej strefie świata! Wejdź w skórę szperacza zmagającego się z wypaczoną rzeczywistością Zony. Samodzielnie eksploruj czarnobylską strefę wykluczenia w poszukiwaniu drogocennych artefaktów - zagadkowych przedmiotów o niezwykłych właściwościach. Polegaj na swoich umiejętnościach i wyposażeniu, aby sprostać wyzwaniom, które pojawią się na Twojej drodze…

Zona to przygodowa gra planszowa w klimatach survivalu przeznaczona dla 1-4 graczy. Gracze wcielają się w szperaczy - osoby, które wbrew obowiązującemu prawu i zastosowanym środkom prewencyjnym przeniknęły do czarnobylskiej strefy wykluczenia. Choć każdy z nich jest inny, przyświeca im ten sam cel: spełnienie swojego marzenia dzięki mocy legendarnego Źródła.

Zona posiada cechy najlepszych gier przygodowych, a rozgrywkę w nią wyróżnia charakter  dynamicznej przygody opartej na decyzjach i podejmowaniu ryzyka oraz pełen mutantów, anomalii i niemal magicznych artefaktów świat.

Wybory, przed którymi staniesz, związane będą z zarządzaniem ekwipunkiem i atrybutami postaci, a podjęte decyzje odbiją się na Twoich czynach, kiedy podczas przemierzania wytyczonego przez siebie szlaku staniesz przed niepowtarzalną szansą lub śmiertelnym zagrożeniem. Korzystaj z okazji i wpływaj na otoczenie innych graczy, aby zyskać przewagę w zuchwałym wyścigu do Sarkofagu elektrowni atomowej!

Właśnie dlatego w Zonie gracze sami opowiadają sobie, niejednokrotnie zaskakujące, opowieści, które za każdym razem będą zupełnie inne. 

Zawartość pudełka:

  1. plansza ZONY
  2. plansza targowiska
  3. 10 figurek postaci
  4. 10 plansz postaci
  5. 4 plansze plecaków
  6. 207 małych kart
  7. 108 dużych kart
  8. 56 żetonów mutantów i anomalii
  9. 131 pozostałych żetonów
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Maciej Drewing, Krzysztof Głośnicki
Miejsce w rankingu: 4038
Ocena użytkowników: 7.35744 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Action Points, Dice Rolling, Push Your Luck, Time Track, Variable Player Powers
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu