Europa Universalis: The Price of Power - Play Mat

New product

Mata do gry Europa Universalis: The Price of Power

More details

199,99 zł

Dostępność: produkt niedostępny
Wydawca: Aegir Games
 
Opis

Uwaga: na prośbę wydawcy sprzedaż wstrzyma do momentu zamknięcia Pledge Managera, co powinno nastąpić na początku lutego.

Dwustronna mata do gry Europa Universalis: The Price of Power, większa o 35% w stosunku do planszy zawartej w pudełku. Tył będzie zawierał set-up dla scenariuszy.

Uwaga! Ze względu na nietypowe gabaryty tego produktu - nie jesteśmy w stanie wysłać go Paczkomatem. Prosimy o wybór innego środka transportu (albo będziemy do Was dzwonić!) :)

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Europa Universalis: The Price of Power( edycja Kickstarter) lub Europa Universalis: The Price of Power( edycja Kickstarter Deluxe).
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. październik 2020 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.

Menu