Kapitan Nauka. Domino. Angielski. Pierwsze słowa

17007

New product

„Domino. Angielski. Pierwsze słowa” to prosta gra dla najmłodszych, która łączy naukę angielskiego z rozwojem myślenia logicznego, spostrzegawczości i koncentracji.

More details

18,99 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 3 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Edgard
 
Opis

„Domino. Angielski. Pierwsze słowa” to prosta gra dla najmłodszych, która łączy naukę angielskiego z rozwojem myślenia logicznego, spostrzegawczości i koncentracji.

Zabawa w łączenie słówek z odpowiadającymi im obrazkami wspomaga zapamiętywanie słownictwa związanego z najbliższym otoczeniem dziecka.

Zabawa dla miłośników łamigłówek.

„Domino. Angielski. Pierwsze słowa” zawiera 24 kafelki, na których przedstawiono m.in. zabawki, wyposażenie pokoju oraz warzywa i owoce.

Kolorowe ilustracje Magdaleny Popovics przykuwają uwagę i ułatwiają zapamiętywanie nowych słówek. Celem gry jest bowiem ułożenie kafelków tak, aby słówka odpowiadały właściwemu rysunkowi, dzięki czemu powstanie ciąg słowno-obrazkowy z wykorzystaniem wszystkich kafelków.

Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Ilustratorka: Magdalena Popovics – z wykształcenia magister sztuki, z zawodu grafik, a z miłości ilustrator i projektant książek, gier i ubranek dla dzieci. W ilustracjach łączy skandynawską, prostą formę z polskim, barwnym folkiem, przełamanym niekiedy pastelową barwą.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu