Folded Space: organizer do Marco Polo wraz z dodatkami/Marco Polo II: In the Service of the Khan

17024

New product

Folded Space: organizer do gry Marco Polo wraz z dodatkami został zaprojektowany aby być kompatybilnym z grą Marco Polo wraz z dodatkami New Characters i Agents of Venice, insert pasuje również do Marco Polo II: In the Service of the Khan. 

More details

57,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
 
Opis

Folded Space: organizer do gry Marco Polo wraz z dodatkami został zaprojektowany aby być kompatybilnym z grą Marco Polo wraz z dodatkami New Characters i Agents of Venice, insert pasuje również do Marco Polo II: In the Service of the Khan. Konstrukcja zapewnia efektywne magazynowanie, jak i ułatwia rozgrywkę. Wiele tac może być wykorzystywanych podczas gry, przyśpieszając rozstawianie i składanie komponentów. Instrukcja i plansze wykorzystywane są jako przykrywka tac.

Insert został zaprojektowany dla pudełka o wymiarach 31.8x22.9x7.1 cm.

Ten produkt składa się z płaskiego tekturowego opakowania zawierającego 4 arkusze wykonane z materiału Evacore. Wymaga on złożenia, jest ono proste, jednakże wymaga użycia kleju PVA (np. wikol). Szczegółowa instrukcja w jęz. angielskim jest dołączona do organizera, można ją również pobrać ze strony producenta klikając tutaj.


Ogólne zasady montażu producent objaśnia pod tym adresem.

Menu