Tapestry EN

17127

New product

Opowieść intrygująca i pełna rozmachu jak świat, w którym się rozgrywa – wschodząca cywilizacja wchodząca na krętą ścieżkę rozwoju, aby zapisać się na kartach historii jako najpotężniejsze imperium w dziejach planety, a nawet kosmosu.

More details

329,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryok. 90-120 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 1-5 gracza
Instrukcja: angielska
Wydanie: angielskie
 
Opis

Opowieść intrygująca i pełna rozmachu jak świat, w którym się rozgrywa – wschodząca cywilizacja wchodząca na krętą ścieżkę rozwoju, aby zapisać się na kartach historii jako najpotężniejsze imperium w dziejach planety, a nawet kosmosu. Kulturowo-technologiczna rywalizacja między poszczególnymi graczami, długofalowe następstwa niezwykle trafnych bądź całkowicie chybionych posunięć, a także wiele współzależności między zagospodarowaniem przestrzennym waszego państwa i jego stolicy a surowcami, profitami i bonusami, które w zamian otrzymacie. 

Nie zapomnijmy o zawieraniu mniej lub bardziej formalnych paktów o nieagresji z przeciwnikami – oto, co was czeka, gdy zasiądziecie do Tapestry. 

Tapestry to gra o wielu strategicznych możliwościach cywilizacyjnego rozwoju. Na czterech torach postępu – nauki, technologii, eksploracji i wojska - dacie popis zdolności zrównoważonej bądź wyspecjalizowanej ekspansji, rządzonej niezmiennie przez nieubłagany rachunek zysków i strat. Podejmujcie rozważne decyzje, gdyż obranie poszczególnej ścieżki rozwoju zamyka wam drzwi do pewnej puli korzyści, która mogłaby być przydatna przy kolejnym skoku o szczebel wyżej na drabinie cywilizacyjnej modernizacji. Gdy uznacie, że czas zebrać owoce waszych wysiłków, wykonacie szereg akcji przychodu, które wprowadzą wasze państwo w nową epokę, abyście mogli dalej podbijać, rozwijać się, rządzić i dzielić.

Wiekopomne chwile, przełomowe momenty, doniosłe wydarzenia oraz punkty zwrotne historii waszej cywilizacji uwiecznicie na tytułowych arrasach, które nie tylko dodadzą wam skrzydeł do kontynuacji progresu, ale również wyposażą w szereg wymiernych korzyści, które będziecie mogli spożytkować w dalszej części rozgrywki. Powiadają co prawda, że nie szata zdobi człowieka, ale za to sala ozdobiona arrasami warta jest więcej niż skarbiec po brzegi wypełniony złotem!

Zawartość pudełka:

 1. 16 asymetrycznych mat cywilizacji;
 2. 18 unikalnych, pomalowanych figurek wielkich budowli;
 3. 43 unikalne karty arrasów oraz 7 kart pułapek;
 4. 33 unikalne karty technologii;
 5. 3 specjalne kości;
 6. 50 figurek posterunków;
 7. 100 figurek budynków przychodu;
 8. 1 plansza gry (dwustronna);
 9. 6 unikalnych mat stolic;
 10. 48 kafelków terytoriów;
 11. 15 kafelków kosmosu;
 12. 5 mat przychodu;
 13. 20 specjalnych znaczników zasobów;
 14. 65 znaczników graczy (kostki);
 15. 1 instrukcja;
 16. 2 arkusze referencyjne;
 17. 6 kart referencyjnych;
 18. 28 kart Automy (tryb solo);
 19. 1 mata Automy;
 20. 1 instrukcja Automy;
 21. 1 specjalna plastikowa wypraska z pokrywką.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu