Talisman: Legendarne opowieści + karty promo

17773

New product

Odkrywaj świat Talizman w tej doskonałej grze przygodowej!

More details

144,00 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryok. 120-150 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 1-6 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Galakta
 
Opis

Talisman: Legendarne opowieści to kooperacyjna gra autorstwa Michaela Palma i Lukasa Zacha dla 1-6 poszukiwaczy. Jest to niezależna gra w świecie Talismana, do gry nie jest wymagana gra Talisman: Magia i Miecz.

Wiele wieków temu legendarni kowale wykuli Koronę Władzy, magiczny artefakt o niewyobrażalnej mocy. Ktokolwiek nałoży Koronę Władzy, podporządkuje sobie całą krainę. Dziesiątki lat temu potężny czarodziej zamknął Koronę Władzy za Portalem Mocy, aby uniemożliwić złym siłom zdobycie przedmiotu. Tylko ci, którzy posiadają jeden z legendarnych Talizmanów, mogą przejść przez Portal i sięgnąć po Koronę. Lata mijały, a pięć Talizmanów gdzieś zniknęło. Poszukują ich teraz wrogie siły, które pragną zagarnąć Koronę Władzy.

Jako nieustraszeni Poszukiwacze sprzymierzyliście się, aby wyruszyć na wyprawę, której celem jest odzyskanie wszystkich pięciu Talizmanów  i uniemożliwienie złej woli stojącej za wrogimi siłami wzięcia świata we władanie. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ odnalezienie każdego Talizmanu samo w sobie stanowi iście heroiczną przygodę. Jednakże jeśli będziecie współpracować, mądrze korzystać ze swoich zdolności i wzajemnie wspierać się w każdej możliwej sytuacji, z pewnością odniesiecie sukces.

Kupując tę grę u nas można liczyć na wyjątkowe dodatki:

 - do każdej gry zakupionej w przedsprzedaży dołączamy dodatkową postać druida wraz a arkuszem.

 - 2 karty promocyjne do wykorzystania w grze Talisman: Magia i Miecz - „Instruktor” oraz „Sobowtór”. To oferta przeznaczona dla prawdziwych fanów serii Talisman dzięki, której będą mogli uzupełnić swoją kolekcję. Karty te nie będą osobno w sprzedaży.

Zawartość produktu:

  1. 12 kafelków Miejsc
  2. 5 dużych zwojów Przygód
  3. 7 płóciennych woreczków  z kartonowymi plakietkami
  4. 12 pionków Poszukiwaczy (w wersji męskiej i kobiecej)
  5. 195 żetonów 
  6. 1 specjalna kość
  7. 1 instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu