Dylematy 2

18187

New product

Dwukrotnie trudniejsze wybory i jeszcze odważniejsze decyzje!

More details

43,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
wiek graczyod 18 lat
liczba graczydla 4-15 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Sądzisz, że po rozgrywkach w Dylematy znasz swoich znajomym na wylot? Nic bardziej mylnego! Dzięki części drugiej staniecie przed nowymi wyborami moralnymi i poznacie się z zupełnie innej strony!

Zapraszamy do gry moralnych dylematów i trudnych wyborów. Usiądźcie w kręgu w grupie od 4 do 15 osób i rozdajcie każdemu z graczy po 2 karty do głosowania (“A” oraz “B”). Wybierzcie talię, którą będziecie grali oraz tego, kto rozpocznie zabawę.
Na czym to polega?

W każdej turze na stole ląduje karta Dylematu – zagadnienia moralnego z dwoma możliwymi rozwiązaniami. Twoim zadaniem jest przewidzieć, którą opcję wybierze większość osób przy stole. Grupa może – a nawet powinna, gorąco do tego zachęcamy! – dyskutować nad możliwymi rozwiązaniami, po czym każdy z graczy podejmuje decyzję. Punktujesz, jeśli udało Ci się poprawnie przewidzieć głos większości.

Ostatecznym celem gry jest zebranie 5 punktów, ale sekret dobrej zabawy polega na rozmowie. Karty mają stanowić pretekst do dyskusji na mniej lub bardziej odjechane tematy.

Zawartość pudełka:

  1. 30 kart głosów
  2. 6 kart trybów rozgrywki
  3. 1 karta kompasu moralnego
  4. 15 dwustronnych kart punktów
  5. 55 kart lekkich dylematów
  6. 55 kart średnich dylematów
  7. 55 kart ciężkich dylematów
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu