Pracownia Snów

18216

New product

Zanurz się w Krainach Snów, zbieraj cenne Okruchy, które pozwolą ci zbudować własną wizję snu. Twórz krajobrazy otulające cię niczym ciepła, kojąca kołderka i odzyskaj spokój umysłu.

More details

Limited special offer

168,95 zł

174,95 zł

- +

Dostępność: 3-5 dni roboczych
czas gryok. 60-90 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Lacerta
 
Opis

Nie możecie zasnąć...
Zagubieni w labiryncie nieprzespanych nocy, szukacie sposobu na odzyskanie kontroli nad swoimi snami. Wasza świadomość wędruje nieznanymi ścieżkami, by w końcu doprowadzić was na skraj nieznanego świata, w którym krajobraz nieustannie się zmienia. Nie mogąc się doczekać, aby odkryć co kryje się w tym tajemniczym miejscu, decydujecie się skoczyć i doświadczyć świadomego snu. Macie nadzieję, że właśnie to jest kluczem do spokojnej nocy.

W Pracowni Snów będziecie podróżować pomiędzy sześcioma zakątkami Krainy Snów, zbierając senne okruchy, z których zbudujecie swoją własną wizję snu. Stworzycie krajobrazy, które otulą was niczym ciepła, kojąca kołderka. Wyjątkowe zdolności, które zdobędziecie, pomogą wam kształtować tę krainę, byście śniąc mogli się po niej przechadzać i podziwiać, odzyskując dzięki temu spokój umysłu.

Musicie jednak uważać, ponieważ w tej krainie czai się upiorny Pan Koszmar, nawiedzający wasze sny. Przemieszczajcie się więc ostrożnie, minimalizując jego niepożądany wpływ. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zebrać odpowiednie senne okruchy i stworzycie z nich senny krajobraz, który pozwoli wam wreszcie w pełni się odprężyć i spokojnie przespać całą noc.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: David Ausloos, Pierre Steenebruggen
Miejsce w rankingu: 2305
Ocena użytkowników: 7.79206 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Action Points, Action Queue, Pattern Building, Point to Point Movement, Set Collection
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu