Arkham Horror LCG: Nathaniel Cho Investigator Starter Deck

19859

New product

Rozszerzenie do gry Arkham Horror

More details

59,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryok. 60-120 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: angielska
Wydanie: angielskie
 
Opis

Na przestrzeni pięciu różnych cykli Arkham Horror: The Card Game z każdym rozszerzeniem mieliście okazję napotkać nowych badaczy, tym samym zyskując nowe możliwości tworzenia i rozbudowywania swych talii, by stawić czoła rozmaitym mitom. Teraz, możecie zgłębiać nieznane w towarzystwie kolejnego nowego śmiałka, dołączającego do waszych przygód dzięki talii początkowej badacza - Nathaniel Cho.

Każda Talia początkowya badacza zawiera złożoną z 34 kart, gotową do gry talię badacza, a także 26 dodatkowych kart do jej ulepszania w miarę postępowania rozgrywanej właśnie kampanii. Być może to wasza pierwsza przygoda z Arkham Horror: The Card Game - jeżeli ktoś z waszych znajomych posiada już własną kolekcję produktów z serii Arkham Horror: The Card Game, nie musicie już kupować Zestawu podstawowego czy któregoś z rozszerzeń, by móc swobodnie dołączyć do przygody. Możecie po prostu wybrać najbardziej przypadającą wam do gustu talię początkową badacza i od razu zacząć grać!

Z kolei w przypadku wytrawnych graczy, również jest wiele argumentów za tym, by sięgnąć po którąś z podstawowych talii badaczy. Każda talia podstawowa wprowadza nowego badacza z całą masą zupełnie nowych kart, stwarzając przy tym doskonałą okazję na poszerzenie swej kolekcji kart i odkrycie nowych sposobów i strategii na rozgrywkę. Doskonale nadaje się również by pomóc jakiemuś znajomemu rozpocząć swą przygodę z Arkham Horror: The Card Game!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror: The Card Game
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu