Mercado de Lisboa

20023

New product

Obecnie targi oferują odwiedzającym liczne stoiska, restauracje i usługi. W Mercado de Lisboa gracze otwierają stoiska na rynku, ściągają do nich klientów, zakładają nowe restauracje i wpływają na ceny produktów.

More details

Limited special offer

129,95 zł

159,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. czerwiec 2021
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska kolorowa
Wydanie: międzynarodowe
Wydawca: Eagle Games
 
Opis

Obecnie targi oferują odwiedzającym liczne stoiska, restauracje i usługi. W Mercado de Lisboa gracze otwierają stoiska na rynku, ściągają do nich klientów, zakładają nowe restauracje i wpływają na ceny produktów.

Mercado de Lisboa jest grą typu tile placing, opartą na systemie budowania miast, znanego z gry Lisboa. Mercado de Lisboa to szybka gra, z prostymi do nauki zasadami i głębokimi, taktycznymi wyborami.

Myśl strategicznie

Każdy z graczy umieszczając swoje stoiska stara się o ich jak najlepszą lokalizację. Stoisko obok jeden z restauracji jest o wiele bardziej dochodowe niż samotny stragan na uboczu.
Myśl ekonomicznie

Lepsza lokalizacja stoiska spowoduje większe zainteresowanie klientów. Więcej klientów, większe dochody, należy pamiętać, że wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej pieniędzy na końcu gry.

5 minut na nauczenie się

Mercado de Lisboa to gra, w której nauka zasad trwa raptem 5 minut. Proste i przystępne reguły pozwolą szybko rozpocząć rozgrywkę.

30-45 minut na rozgrywkę

Wyjątkowo intuicyjna mechanika pozwala na szybkie podjęcie decyzji wraz z uwzględnieniem wynikających z niej konsekwencji.

1-4 graczy

Dobrze zaprojektowana mechanika gry doskonale sprawdza się w grze 2, 3 i 4-osobowej. Jeśli jednak jesteś samotnym wilkiem to specjalnie dla Ciebie zostały przygotowane zasady gry jednoosobowej oparte na serii unikalnych wyzwań.

Dream Team

Autorami gry są Vital Lacerda, uznany na całym świecie projektant takich tytułów jak On Mars, Lisboa czy też Kanban i Julian Pombo, twórca wariantu solo do gry Lisboa, Co2.

Zawartość pudełka:
  • 1 Plansza
  • 35 żetonów Stoisk (7 z każdego typu: Ryby, Kwiaty, Pomidory, Mięso, Winogrona)
  • 12 żetonów Restauracji (2 z każdego rodzaju: Pub, Sushi Bar, Herbaciarnia, Pizzeria, Burger Joint, Winiarnia)
  • 35 żetonów Klientów (10 z jednym Klientem, 10 z dwoma Klientami, 10 z trzema Klientami i 5 z czterema Klientami)
  • 32 drewniane Stoiska (po 8 w kolorach graczy)
  • 48 Monet (6 x 10s, 21 x 5s, 21 s 1s)
  • 1 Woreczek
  • 4 Zasłonki Gracza
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. czerwiec 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
UWAGA: każdy egzemplarz gry zamówiony podczas przedsprzedaży będzie numerowany i będzie zawierał Lisboa Queen's variant! Specjalny dodatek do gry Lisboa!
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Do tego produktu dołączana jest kolorowa instrukcja w języku polskim.

Menu