50 Clues - Wahadło umarłych

New product

50 Clues to gra detektywistyczna osadzona w klimacie popularnych skandynawskich thrillerów. Coś w rodzaju escape roomu w pudełku. Składa się z ilustrowanych kart i aplikacji internetowej.

More details

52,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. II połowa października 2020
wiek graczyod 18 lat
liczba graczydla 1-5 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Albi
 
Opis

Maria jest zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, z którego musi niezwłocznie uciec - chce odnaleźć syna, zanim będzie za późno. „Wahadło umarłych” to pierwsza część morderczej trylogii, opowiadającej historię Marii.

Gra detektywistyczna, łącząca mechanikę escape roomów z klimatem popularnych skandynawskich thrillerów. Łączcie przedmioty, rozwiązujcie tajemnice i łamcie szyfry, aby ukończyć historię. Smartfon lub tablet stanie się waszym towarzyszem gry, rejestrując postępy lub oferując pomoc w razie potrzeby.

Ze względu na fabułę grę najlepiej jest przejść raz, ale jej numer seryjny pozwala na 30 rozgrywek.

Gra zawiera sceny przemocy i nie jest odpowiednia dla nieletnich.

Zawartość:

  1. 54 karty.
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. II połowa października 2020 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Gra wymaga przeglądarki internetowej. Nie ma potrzeby instalowania aplikacji na urządzeniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu