Paranormalni Detektywi

New product

Paranormalni Detektywi to gra imprezowa z elementami dedukcji.

More details

71,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. listopad 2020
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 2-6 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Paranormalni Detektywi to gra imprezowa z elementami dedukcji. Jeden z graczy odgrywa rolę Ducha niedawno zmarłej osoby, podczas gdy pozostali gracze wcielają się w Paranormalnych Detektywów, którzy starają się odkryć, w jaki sposób ofiara zmarła. Używając swych zdolności medium, Detektywi będą komunikować się z Duchem, zadając pytania dotyczące szczegółów zbrodni. Duch odpowiada na różne dostępne dla zjawy sposoby, między innymi układając Sznury Wisielca, zagrywając Karty Tarota, układając na Tabliczce słowne zagadki czy też kierując ręką rysującego Detektywa!

Dostępna jest darmowa aplikacja (IOS, Android), która oferuje nowe Karty Historii. Jeszcze więcej tajemniczych spraw do rozwiązania!

    o Gra imprezowa.
    o Dużo czarnego humoru.
    o Dedukcja i kalambury.

Otwierasz oczy i doznajesz największego szoku w swoim życiu - ono właśnie dobiegło końca, a Ty jesteś zawieszonym w powietrzu duchem! Przerażony patrzysz w dół na własne ciało i dostrzegasz, że dziwna grupa nieznajomych zgromadziła się wokół Twoich doczesnych szczątków, przyglądając się im z fascynacją. To... detektywi! To dobrze, teraz musisz jedynie znaleźć sposób na nawiązanie z nimi kontaktu! Naprowadź ich na trop mordercy, by sprawiedliwości mogło stać się zadość!


ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

 1. 1 Planszę Główną
 2. 35 Kart Interakcji
 3. 17 Kart Tarota
 4. 3 Karty Interakcji Ducha
 5. 28 Kart Historii
 6. 5 Zasłonek Detektywów
 7. 5 Arkuszy Detektywów
 8. 1 Arkusz Ducha
 9. 1 Pergamin
 10. 6 Markerów
 11. 2 Sznury Wisielca
 12. 5 Wskaźników Rozmów
 13. 10 Wskaźników Obrażeń
 14. 3 Wskaźniki Duchomierza
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. listopad 2020 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu