Dune (edycja polska)

20888

New product

Kto będzie kontrolował Diunę?

More details

189,95 zł

- +

Dostępność: 3-7 dni roboczych
czas gryok. 120-180 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 2-6 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Wyobraź sobie, że możesz kontrolować siły szlachetnej rodziny, gildii lub zakonu religijnego na jałowej planecie, która jest jedynym źródłem najcenniejszej substancji w znanym wszechświecie.

Wyobraź sobie, że możesz przepisać scenariusz jednej z najsłynniejszych książek science fiction wszechczasów. Witamy w uznanej, 40-letniej grze planszowej, która pozwala odtworzyć niesamowity świat Diuny Franka Herberta.

W Diunie zostaniesz przywódcą jednej z sześciu wielkich frakcji. Każdy chce kontrolować najcenniejszy zasób we wszechświecie - melanż, tajemniczą przyprawę, którą można znaleźć jedynie za wielką cenę na planecie Diuna. Jak mówi Duke Leto Atreides „Wszystko blaknie przed melanżem. Garść przypraw kupi dom w Tupile. Nie można go wyprodukować, trzeba go wydobywać na Arrakis. Jest wyjątkowy i ma prawdziwe właściwości geriatryczne ”. A bez melanżu podróże kosmiczne byłyby niemożliwe. Tylko poprzez połknięcie uzależniającego narkotyku, Sternik Gildii może nadal doświadczać wizji przyszłości, umożliwiając mu wyznaczenie bezpiecznej ścieżki przez hiperprzestrzeń.

Kto będzie kontrolował Diunę? Zostań jednym z bohaterów książki i za pomocą przynależnej frakcji zdecyduj o jej losie.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Dodatki

Menu