The Thing (Kickstarter edycja polska)

20991

New product

429,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. grudzień 2021
czas gryok. 60-120 minut
wiek graczyod 13 lat
liczba graczydla 1-8 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

The Thing to gra, która łączy różne mechanizmy by stworzyć doświadczenie, które jest jak najbardziej wierne temu z oryginalnego filmu. Jest to gra z „ukrytą rolą”, w której jeden gracz jest początkowo obcym, a pozostali gracze to ludzie. Celem obcego jest zarażanie innych, zapobieganie ucieczce ocalałych z bazy (co może się zdarzyć na trzy różne sposoby) lub próba ucieczki z nimi, zachowując się jak człowiek.

Oprócz tych elementów, gracze muszą również zarządzać Posterunkiem 31. Na mapie znajdują się te same pomieszczenia, które widać na filmie, a każde z tych pomieszczeń umożliwia wykonanie innej akcji. Gracze będący ludźmi muszą się wyżywić, nie wyłączać kotła i generatora, aby uniknąć zimna i ciemności. Obcy będzie próbował sabotować te miejsca, by utrudnić przetrwanie ludziom ... lub też nie, próbując zakamuflować się wśród ludzi i zainfekować ich, gdy nadarzy się ku temu doskonała okazja.

Celem twórców gry było przeniesienie na stół tych samych emocji i paranoi, jakich doświadczyli bohaterowie filmu.

Uwaga: to jest edycja Kickstarter. W cenie otrzymujesz:

  • grę podstawową 
  • wszystkie odblokowane cele kampanii

Więcej informacji o kampanii Kickstarter i odblokowanych celach znajdziecie tutaj.

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. grudzień 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu