Pierwsze puzzle 2+ Klasyczne bajki 4w1 dla maluszka 23el

21382

New product

Kolekcja Castorland to różnorodność motywów i wysoka jakość wykonania.

More details

9,95 zł

Dostępność: produkt niedostępny
wiek graczyod 3 lat
Wydawca: Castorland
 
Opis

Początek dziecięcej przygody z puzzlami. Puzzle przeznaczone dla maluszków (od 2 roku życia). Atrakcyjna kolorystyka, proste, przyjemne dla dzieci formy oraz duże i nieskomplikowane klocki, pomagają dzieciom w prawidłowym rozwoju. Dzięki 3 mm grubości maluszkom łatwo będzie chwytać i dopasować do siebie poszczególne elementy. Każde opakowanie zawiera 4 wzory, które składają się z różnej liczby elementów (od 3 do 9) razem 23 puzzle. Dzięki temu dziecko może stopniowo poznać cel i sens zabawy odkrywając zasady łączenia ze sobą poszczególnych części.

Jakość marki Castorland

Rzemiosło ciągle jest w cenie... Jakość była obsesją marki Castorland od ponad 30 lat. Odkąd firma zaczęła tworzyć puzzle, stosuje najbardziej wymagające i innowacyjne techniki, aby stworzyć puzzle najwyższej jakości. Dbałość o każdy detal to znak rozpoznawczy polskiego producenta.

Materiały najwyższej klasy

Do produkcji wszystkich puzzli, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Podstawowym surowcem jest starannie wyselekcjonowany, przyjazny dla środowiska, możliwie najtrwalszy karton. Dzięki temu, każdy element układanki zachowuje swój optymalny kształt i idealnie wpisuje się w większą całość - za każdym razem.

Precyzyjne cięcie

Aby upewnić się, że każdy element układanki idealnie łączy się z pozostałymi, producent używa precyzyjnej techniki cięcia, która zapewnia w 100%, prawidłowe cięcie każdego pojedynczego kawałka puzzli. Wszystkie wykrojniki zostały wykonane ręcznie, dzięki temu każdy element jest w pewnym sensie unikalny i pasuje tylko tam, gdzie powinien być umieszczony.

Fabryka w Polsce

Jednym z największych atutów w produkcji, jest siedziba fabryki w macierzystym kraju - Polsce. Dzięki temu cały proces produkcji jest ściśle nadzorowany, od początku do końca.

Piękne opakowanie

Wszystkie opakowania puzzli dla dzieci i dorosłych zostały starannie zaprojektowane, aby odpowiadały wymaganiom sprzedawców i odbiorców. Pudełka są produkowane z wysokiej jakości kartonu, przedstawiają kolorowy motyw do ułożenia oraz logo marki i producenta. Doskonale się prezentują zarówno na półce sklepowej, jak i na półce w salonie.

Co nam daje układanie puzzli?

Zabawa z puzzlami naturalnie stymuluje rozwój mózgu, trenując pamięć oraz umiejętność logicznego myślenia i wpływając na kreatywność oraz zdolność rozumowania i kojarzenia. Układając puzzle ćwiczymy koncentrację i cierpliwość, oraz nasze zdolności manualne.

Układanie puzzli może być zajęciem samodzielnym, ale również wspaniałą rozrywką w grupie przyjaciół lub w gronie rodzinnym.

Wymiary motywu: 32x23 cm

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu