Creature Comfort ( edycja kickstarter PL)

21678

New product

Limited special offer

199,95 zł

229,95 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. IV kwartał 2021
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 1-5 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Życie w lesie to świetna zabawa, przynajmniej gdy świeci słońce, a liście są na drzewach. Jednak te dni nie trwają wiecznie, a na długo przed tym, jak pogoda zacznie się zmieniać, mądre zwierzęta zaczynają zbierać plony na nadchodzącą długą, mroźną zimę. Spędzisz wiele miesięcy w swojej norze i chcesz, aby była jak najbardziej przytulna. Dobra miska zupy, wygodny fotel bujany i niektóre zabawki i gry sprawią, że te ciemne zimowe dni szybko miną.

W Creature Comforts spędzasz wiosnę, lato i jesień, zbierając różne towary z lasu i wydając je na zbieranie przedmiotów, które sprawią, że Twój dom będzie bardziej zachęcający, podczas gdy świat na zewnątrz pokryty jest warstwą śniegu. W każdej rundzie wysyłasz członków rodziny do różnych miejsc w celu zdobycia zapasów. Jeśli nie osiągną celu, nauczą się lekcji i następnym razem będą lepiej przygotowani. Rodzina, która stworzyła najwygodniejszą kryjówkę, wygrywa grę.

Uwaga: to jest edycja Kickstarter. W cenie otrzymujesz:

  • grę podstawową 
  • insert Game Trayz
  • 20 drewniany żetonów chatek
  • 20 drewnianych żetonów pionków zwierzaków
  • 154 drewnianych żetonów zasobów
  • wszystkie odblokowane cele kampanii

Więcej informacji o kampanii Kickstarter i odblokowanych celach znajdziecie tutaj.

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. IV kwartał 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Dodatki

Menu