Melanżeria

0
- 0 opinii

New product

Szykuje się impreza w domu albo na łonie natury? Szukasz gadżetu, który sprawi, że będzie jeszcze bardziej udana? Czegoś, co was zaskoczy, wprowadzi w szampa

More details

43,50 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 16 lat
liczba graczydla 3-8 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Let's Play
 
Opis

Szykuje się impreza w domu albo na łonie natury? Szukasz gadżetu, który sprawi, że będzie jeszcze bardziej udana? Czegoś, co was zaskoczy, wprowadzi w szampańskie nastroje i zapewni wyzwania, które rozbawią każdego?

Trzymasz to w rękach! Ta gra zawiera wiele kreatywnych zabaw ale także niezapomnianych klasyków typu: kalambury, ciekawe historyjki, zimno-ciepło, tańczenie, opowieści na dany temat czy podryw na wesoło!

"Melanżeria" jest karcianą grą imprezowo-towarzyską, podczas której wyłoni się spośród was prawdziwa gwiazda imprezy. Każdy z graczy otrzymuje punkty na początek, które musi zachować wykonując polecenia. Te jednak... zlecają sobie gracze, wybierając lub losując odpowiednie osoby!

Wyobraź sobie, że Twój przyjaciel musi udawać Ciebie a przy okazji mówić śmiesznym głosem. Gdy przyjdzie twojej znajomej poderwać drugą osobę, w jak najbardziej chamski ale śmieszny sposób, jak wywiąże się z tego zadania? Ciekawe, czy dwie koleżanki zgodzą się zrobić sobie przyjacielski masaż albo nakarmić się chipsami, gdy w takim momencie jedna z nich musi udawać chomika!

Zawartość produktu:

  1. 64 karty ze 128 wyzwaniami
  2. instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

INNI KLIENCI SPRAWDZALI RÓWNIEŻ:

Jungle Brunch (druga edycja polska)

58,50 zł 65,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

Kemomimi Panic

99,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Mała gra - Jedzenie

28,99 zł
Wysyłka w 24 godziny

iKnow: Wielki Test Wiedzy

119,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Kaleidos Junior

91,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Ostatnio przeglądane

Menu