Nowość

Argatoria - podręcznik główny (PL)

New product

Argatoria to dynamiczna gra bitewna fantasy, pozwalająca ci się stać wielkim dowódcą, który, z pomocą wyjątkowych figurek Spellcrow, prowadzi swoją armię na wielkie wojny o dominację.

More details

103,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze czerwiec 2022
Wydawca: SpellCrow
 
Opis

Argatoria to dynamiczna gra bitewna fantasy, pozwalająca ci się stać wielkim dowódcą, który, z pomocą wyjątkowych figurek Spellcrow, prowadzi swoją armię na wielkie wojny o dominację. Musisz wybrać, po której stronie staniesz i jakie wartości są ci bliskie - czy będą to armie zuchwałych, barbarzyńskich plemion Vaendral czy bogobojnych Dirandis? A może zdecydujesz się na armie wojowniczych Jaszczuroludzi Arox lub tajemniczych Sorgax? Bez względu na twój wybór, doświadczysz wspaniałych wrażeń, tocząc zażarte bitwy na rozległych polach Argatorii

Podręcznik główny zawiera wszystkie zasady niezbędne do gry Argatoria. Czarno-białe strony poprowadzą Cię przez podstawowe zasady, takie jak poruszanie się, szarża, walka, modlitwy, rozkazy i wiele innych. Kolorowe strony wprowadzą Cię w armie, którymi możesz dowodzić, oraz wyjaśnią, jak możesz je pomalować.

W podręczniku znajdziesz:
- jasne i szczegółowe zasady rozgrywki
- opisy ras i historia Argatorii
- zasady poszczególnych armii
- wprowadzenie do malowania armii
- zdjęcia malowanych modeli
- wspaniałe ilustracje i historie
- scenariusze bitewne

Menu