Argatoria - Sorgax Army Starter

New product

Argatoria to dynamiczna gra bitewna fantasy, pozwalająca ci się stać wielkim dowódcą, który, z pomocą wyjątkowych figurek Spellcrow, prowadzi swoją armię na wielkie wojny o dominację.

More details

211,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze czerwiec 2022
Wydawca: SpellCrow
 
Opis

SORGAX - Ci, których karmi cierpienie. Dzieci umierających gwiazd. Strażnicy Wodnych Świątyń.

Sorgax jest tajemniczym plemieniem, którego pochodzenia upatruje się w starożytnych, podziemnych miastach północnego Reptoss. Spokojna natura jego członków może być myląca, gdyż są wyjątkowo waleczni i szybcy, gdy wymaga tego chwila. Nieustannie rozbudowują swoje miasta oraz świątynie, wręcz fanatycznie strzegąc ich sekretów. Ich pochmurna natura widoczna jest też w ich wyglądzie, gdyż często mają chłodne odcienie skóry, a wzrok zdaje się skupiony i zapatrzony w dal. Budzą wiele lęku w innych plemionach Argatorii, gdyż są najbardziej niezainteresowani kontaktami czy handlem, całkowicie poświęcając się swoim sekretnym celom. Atakują z rozmysłem, bez wpadania w zbędną furię walki, skupiając całą uwagę na skutecznym wyeliminowaniu wroga

Starter dla armii Sorgax dla gry Argatoria zawiera modele na około 600pkt. Zestaw zawiera 6 jednostek oraz 4 bohaterów. Ta mała armia jest idealna by rozpocząć przygodę z grą Argatoria. Figurki są niepomalowane i wymagają wycięcia i sklejenia.

Zestaw zawiera:
- 1 oddział Reptilian (8 podstawek) + 1 oddział Reptilian (4 podstawki);
- 1 oddział Liagulian (8 podstawek) + 1 oddział Liagulian (4 podstawki);
- 1 oddział Ropuchonów (8 podstawek)
- 1 oddział Slagorów (4 podstawki)
- 1 zestaw Command Group zawierający: 2 Grupy Dowódcze, 1 Generała i 1 Czempiona

Figurki są niepomalowane i wymagają wycięcia i sklejenia.

Menu