Nowość

Tainted Grail: The Fall of Avalon - Echoes of the Past (wersja polska)

26638

New product

Dodatek do gry Tainted Grail: Upadek Avalonu.

More details

129,90 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 1-4 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Jedną z najważniejszych części Tainted Graala jest to, że każda grywalna postać jest w jakiś sposób zepsuta lub dotknięta przeszłością. Każdy z nich miał przed sobą coś wielkiego. Teraz, dzięki Echoes of the Past, mamy szansę zagłębić się w to, co czyni tych bohaterów wyjątkowymi.

Gdzie Beor otrzymał ranę i dlaczego się nie leczy?
Co stało się między Naazerem a miłością jego życia?
Dlaczego Ailei została oszczędzona przez Wyrdness, który pochłonęła wszystkich jej krewnych?
Które z niezliczonych okrucieństw doprowadziły do klątwy Areva?
Dlaczego Madb poświęciła swoję życie utrzymywaniu przy życiu legend z przeszłości?
Dzięki Echoes dowiesz się tego wszystkiego - i o wiele więcej. Dodatek zawiera osobisty arkusz wyników dla każdej postaci ze wszystkich trzech kampanii, w tym Niamh. Ten arkusz zawiera 9 specjalnych warunków, które wyzwalają 9 unikalnych Wspomnień - jeśli spełnisz warunki podczas gry, możesz je zaznaczyć i przeczytać odpowiednią Pamięć z broszury „Echa przeszłości”.
Na przykład, gdy Fyul po raz pierwszy staje się głodna, pojawia się wspomnienie bycia wędrującą sierotą. Kiedy raz pierwszy Beor pokonuje Fioletowe Spotkanie, ujawnia się historia mniej szczęśliwego spotkania z przeszłości. I tak dalej…

Wspomnienia te mają niewielki wpływ na rozgrywkę(czasami pozytywny, czasem negatywny). Ale w miarę postępów w grze, gdy Twoja postać odkrywa coraz więcej historii związanych z jej wspomnieniami w drodze ku samopoznaniu lub pojednaniu ze sobą, otrzymasz kilka interesujących nagród.

Za każdym razem, gdy ukończysz blok trzech osiągnięć, otrzymasz Legendarną Kartę Akcji, którą przechowujesz przy swojej Tablicy Postaci - możesz jej użyć raz, aby wykonać pojedynczą akcję tak epicką, że bardowie będą śpiewać historie o tobie w nadchodzących latach. Następnie Legendarna karta Akcji jest odrzucana z gry.

To nie wszystko! Jeśli uda ci się uruchomić WSZYSTKIE podstawowe wspomnienia, przechodzisz do ostatniego, dziesiątego wpisu w broszurze, który zawiera osobisty poboczny quest, w którym twój bohater skonfrontuje się ze swoimi najgorszymi lękami, słabościami lub osobistą nemezis. Jeśli zwycięży, otrzymasz specjalną złotą Legendarną kartę akcji, która na stałe da twojej postaci drugą akcję rozgrywki!

Nie martw się, jeśli nie dostaniesz się tam w jednej grze. Arkusze mogą być używane jako element dziedzictwa, umożliwiając bohaterowi rozpoczęcie nowej gry z częścią ich wspomnień i niektórymi kartami Heroicznych czynów już odblokowanymi.

W efekcie ten dodatek wprowadza interesujące cele osobiste dla każdego z bohaterów oraz mały element dziedzictwa, jednocześnie wzmacniając historie postaci i zapewniając głębsze spojrzenie na świat Tainted Graala.

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu