Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter) Przygodowe Awaken Realms
Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter) Przygodowe Awaken Realms
  • Nowy
Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter) Przygodowe Awaken Realms
Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter) Przygodowe Awaken Realms

Tainted Grail: The Fall of Avalon (polska edycja Kickstarter)

liczba graczy 1-4 gracza
wiek graczy od 12 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Tainted Grail: Upadek Avalonu jest niezapomnianą przygodą czy to solo czy w drużynie, przeznaczoną dla 1-4 graczy. 

799,00 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (2)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Tainted Grail: Upadek Avalonu jest niezapomnianą przygodą czy to solo czy w drużynie, przeznaczoną dla 1-4 graczy. Gracze będą podróżować przez ponurą krainę opartą na legendach arturiańskich i mitologii celtyckiej, gdzie ich decyzje będą miały znaczący wpływ na świat, odkrywając jego tajemnice. Głęboka, rozgałęziona fabuła pozwala mierzyć się z problemami na różne sposoby, zapewniając unikalność każdej rozgrywki. Trudne decyzje czy wstrząsające wybory czyhają za każdym rogiem, a pozornie błahe czynności mogą doprowadzić do poważnych długofalowych konsekwencji.

W krainie powoli pogrążającej się we własnym przeznaczeniu, rozdartej przez konflikt, gdzie przetrwanie każdego dnia jest wyzwaniem samym w sobie. Głód, choroba, gwałtowna pogoda oraz przypadkowe zdarzenia, spiskują aby zakończyć twoją podróż. Strażnicy Menhirów, które zapewniały bezpieczną podróż po całym królestwie, powoli stają się mroczni, zamieniając prostą logistykę w intrygującą łamigłówkę. Aby pokonać te wyzwania, twoja postać rozwija się w kilku sprzecznych aspektach, takich jak brutalność / empatia lub praktycyzm / duchowość. Cechy te odblokowują bogaty wybór wzajemnie wykluczających się umiejętności, prowadząc do różnych strategii budowania talii, czyniąc kolejne awanse postaci istotnymi i wartymi dokładnego rozważenia.

Postać, którą stworzysz i będziesz rozwijać, będzie testowana podczas wielu walk i spotkań. Czasami to brutalna siła będzie odpowiedzią na zaistniałą przeszkodę, innym razem to dyplomacja może okazać się być tą lepszą opcją. Niezależnie od tego, czy walczysz siłą czy sprytem, nasz unikatowy pozbawiony kostek system spotkań sprawia, że rozwiązywanie każdego konfliktu jest interesujące i ekscytujące jednocześnie, pozwalając ci się zanurzyć w świat gry.

W Avalonie, każdy kamień i każde drzewo skrywa legendę. Wszystkie lokalizacje mają swoje bogate historie i tajemnice czekające na ich odkrycie. Miejsca i postacie często nie są tak oczywiste jak na pierwszy rzut oka się wydaje. W miarę jak powoli układasz wszystkie kawałki większej układanki, kraina zawsze będzie miała tuż za rogiem czekającą na ciebie niespodziankę. Wiele sekretów można odkryć dopiero po kilku grach.
Stworzona przez jednego z najlepszych polskich autorów fantasy, Krzysztofa Piskorskiego, historia opowiedziana w Tainted Grail: Upadek Avalonu ma na celu przesuwanie granic nieliniowej narracji.

Więcej informacji o kampanii Kickstarter i odblokowanych celach znajdziecie tutaj.

Uwaga! Gra nie zawiera figurki Niamh!