Nowość

Ashes Reborn: The Artist of Dreams

26671

New product

Hope Everthorn uses illusion and time magic to sculpt the dreams of their foes, challenging their notions of reality and fantasy!

More details

64,99 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze III kwartał 2022
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: angielska
Wydanie: angielskie
 
Opis

Hope Everthorn uses illusion and time magic to sculpt the dreams of their foes, challenging their notions of reality and fantasy! Use Hope's duplication abilities to swarm foes with conjured spirits!

Use this prebuilt deck to take down your opponents,or combine Hope's cards with your favorite Ashes spells and allies to customize a new deck.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: lub Ashes Reborn: Rise of the Phoenixborn Master Set.
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to Przedsprzedaż - wysyłka po premierze III kwartał 2022 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu