Fortnite x Marvel. Wojna zerowa - 2/2022

26666

New product

9,95 zł

- +

Dostępność: W magazynie
Wydawca: Egmont
Scenariusz: Sergio Davíla
Numer tomu: Donald Mustard, Christos Cage
Liczba stron: 24
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Data wydania: 2022
Druk: Kolor
Papier: Kredowy
 
Opis

Tego lata fani Marvela i Fortnite mogą szykować się na kolejną, międzywymiarową bitwę z miniserią „FORTNITE X MARVEL: WOJNA ZEROWA”! Składający się z pięciu zeszytów komiksowy crossover jest wynikiem współpracy między wydawnictwem Marvel i odpowiedzialnym za Fortnite studiem Epic Games. Każdy zeszyt będzie zawierał kod pozwalający odblokować cyfrowe przedmioty w grze Fortnite. Czytelnicy będą mogli śledzić losy mieszkańców Wyspy uwięzionych w pozornie niekończącej się wojnie, a jedyną rzeczą, zdolną przeważyć szalę na korzyść którejś ze stron, okaże się skrystalizowany fragment punktu zerowego zagubiony w uniwersum Marvela. Spider-Man i Wolverine połączą siły z Shuri oraz kilkorgiem najbardziej lubianych postaci z Fortnite, aby odnaleźć zaginiony odłamek. Czy uda im się powstrzymać nadchodzącą katastrofę, zanim będzie za późno? Czy światy Marvela i Fortnite zdołają stawiać opór Urojonemu Reżimowi dostatecznie długo, by dać bohaterom szansę na wypełnienie zadania?


Komiks zawiera specjalny bonusowy kod. W każdym numerze zawarta będzie strona z kodem odblokowującym specjalny, powiązany z Marvelem przedmiot do gry Fortnite.


Uwaga! Kod do gry znajduje się na ostatniej stronie czasopisma i jest jednorazowy.
Tylko oryginalne opakowanie albumu gwarantuje, że kody nie zostały wcześniej przez kogoś użyte. Czasopismo powinno być całkowicie zafoliowane.

Ewentualne zwroty tytułu: „Marvel x Fortnite: Wojna zerowa” będą przyjmowane tylko z nienaruszoną folią.

Menu