• Nowy
  • Pakiet
Jestem na bieżąco: Hero Realms:...

Jestem na bieżąco: Hero Realms: Podróże - komplet + Geneza + Zaginiona Osada + 5 promo kart + licznik

liczba graczy 1-5 gracza
wiek graczy od 12 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Ten pakiet zawiera

129,95 zł

Zamiast 134,70 zł

Ten produkt wysyłany jest po premierze ok. ok 5 października 2022.

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Hero Realms: Podróże Odkrycia

Mierz się z zadaniami, by odkrywać potężne artefakty! Każde zadanie daje ci sekretny cel ukończ je, a zdobędziesz potężny magiczny artefakt, który będziesz mógł dodać do swojej talii. Ukończ wszystkie trzy zadania jako pierwszy, by wygrać!

Hero Realms: Podróże Podbój

Podejmij się chwalebnych zadań i osiągnij zwycięstwo! Każde zadanie daje ci sekretny cel ukończ je, a zdobędziesz potężny magiczny artefakt, który będziesz mógł dodać do swojej talii. Ukończ wszystkie trzy zadania jako pierwszy, by wygrać!

Hero Realms: Podróże Wędrowcy

Przemierzaj krainy z nowymi potężnymi czempionami i korzystaj z jeszcze potężniejszych akcji! Sprzymierzysz się z mądrym elfem, czy może raczej z brutalną zabójczynią? Zaszarżujesz wprost na siły wroga, czy wolisz owładnąć ich umysłami, żeby stanęli po twojej stronie?

Hero Realms: Podróże Łowcy

Wyruszaj na łowy z nowymi potężnymi akcjami i dzielnymi czempionami. Zatrudnij ogrzą łowczynię nagród, zwerbuj mężnego rycerza i uwolnij furię dziczy, żeby obronić swoje królestwo!

Hero Realms: Geneza

Graj jako elf, krasnolud, niziołek, ogr lub ork! Swojemu pochodzeniu zawdzięczasz nowe, potężne zdolności i unikatowe przedmioty. Karty ras z tego zestawu można łączyć z grą deckbuildingową Hero Realms. Każda rasa ma swoją kartę postaci, kartę biegłości lub umiejętności oraz dwie dodatkowe karty, które modyfikują talię startową.

Hero Realms: Zaginiona Osada

Dobywajcie mieczy, bohaterowie, bo właśnie wkroczyliście do zaginionej osady! Ściemnia się, kiedy docieracie do opustoszałej osady. Wasza drużyna jest zmęczona podróżą, a wokół gęstnieją wieczorne mgły. Wiecie, że najrozsądniej byłoby zaczekać z badaniem okolicy do rana. Mimo to, coś was ciągnie naprzód Niniejszy dodatek jest drugą częścią kampanii Ruin Thandaru, która zamienia grę podstawową Hero Realms w pełną przygód kooperacyjną grę karcianą! Ten dodatek do gry Hero Realms zawiera trzy kolejne unikatowe misje (tzw. Potyczki) dla od 1 do 5 graczy. Znajdziecie w nim 88 nowych kart, 12 dużych kart Hersztów, 2 duże karty Wyzwań, instrukcję oraz księgę przygody.

Zawartość pudełka:

Hero Realms: Podróże - komplet dodatków: Łowcy, Odkrycia, Podbój, Wędrowcy.

Hero Realms: Geneza

Hero Realms: Zaginiona Osada + 5 promo kart + licznik

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok 5 października 2022 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Hero Realms: Gra karciana (nowa edycja)
Produkt został dodany