Hat-Trick

5
- 1 opinia

New product

48,50 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Unplugged
 
Opis

Hat-Trick jest dzieckiem zrodzonym z dwóch pasji – futbolu i gier karcianych. Lata pracy włożone w taktyczną analizę meczów pod kątem systemu rozgrywki przyczyniły się do powstania gry nietuzinkowej, bo łączącej piłkarskie emocje z mechaniką dorównującą najlepszym produktom tego typu. Opisując to słowami planszowej braci, można powiedzieć, że na boisku Hat-Tricka spotykają się szachy z Jungle Speed. 

Hat-Trick składa się z dwóch podstawowych elementów: gry w środku pola i akcji podbramkowej. Ta pierwsza jest taktycznym pojedynkiem “przepychanką” polegającym na takim zarządzaniu ręką, aby przy pomocy 3 typów zagrań (podanie krótkie, długa piłka, drybling) wprowadzić piłkę pod bramkę rywala. Akcja podbramkowa, z drugiej strony, przyspiesza grę do kilku szybkich zagrań zakończonych (bądź nie) oddaniem strzału. Wówczas przechodzimy do mini-rozgrywki pomiędzy strzelcem i bramkarzem, gdzie ten pierwszy określa siłę i precyzję strzału, a drugi próbuje "wyczuć" zamiary rywala. Podobnie jak w prawdziwym meczu, tak tutaj liczyć się będzie szczęście, a zespół “ciśnięty” przez cały mecz może jedną akcją rozstrzygnąć losy pojedynku na swoją korzyść.

Zawartość produktu:


  1. 110 kart
  2. polsko-niemiecka instrukcja

 

Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie
Napisany przez dnia 2014-08-25
5
Genialna gierka Na maxa piłkarska. Gramy z kumplami sezon Polskiej ligi, każdy ma po kilka drużyn i emocje są za każdym razem nawet jak się kończy 0:0. No i można złożyć z gwiazdek każdy zespół jaki się chce. Jak dla mnie hit
Strona: 1

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Terra Mystica Edycja Polska

193,50 zł
3-5 dni roboczych

Czarne historie

35,70 zł
Wysyłka w 24 godziny

Osadnicy: Narodziny Imperium

119,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Metropolia

49,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Goool! (Gol)

41,00 zł
Wysyłka w 24 godziny

Ostatnio przeglądane

Menu