Ticket to Ride Dice Expansions

New product

Wyrzućcie sobie kostkami drogę do zwycięstwa w tym gwarantującym dobrą zabawę rozszerzeniu, kompatybilnym ze wszystkimi mapami do gry planszowej Ticket to Ride.

More details

29,90 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 2-5 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: angielskie
 
Opis

Wyrzućcie sobie kostkami drogę do zwycięstwa w tym gwarantującym dobrą zabawę rozszerzeniu, kompatybilnym ze wszystkimi mapami do gry planszowej Ticket to Ride! 

W tym rozszerzeniu gracze wciąż starają się zdobywać Bilety Docelowe, obejmować kontrolę nad trasami oraz blokować pozostałych uczestników na mapie. Zamiast jednak ciągnąć i gromadzić karty pociągów, w każdej turze rzucają pięcioma specjalnymi kostkami pociągów. W zależności od wyrzuconego rezultatu, mogą przerzucić część lub wszystkie wyniki, a następnie wykorzystać kości, aby objąć kontrolę nad trasami na planszy. Mogą też zagarnąć żetony tras do wykorzystania później, lub też pociągnąć więcej Biletów Docelowych. W zestawie znajdują się także 3 kostki tuneli wykorzystywanych w przypadku map, na których znajdują się tunele, na przykład Ticket to Ride Europe. Niniejsze rozszerzenie wymaga pociągów, Biletów Docelowych oraz mapy z dowolnej gry planszowej z serii Ticket to Ride.

Twórca gry: "Pewnego wieczora, w trakcie gry, przyjaciel zasugerował iż powinienem mi zaprojektować Ticket to Ride Dice Game. Oczywiście roześmiałem się razem z innymi, ale w duchu pomyślałem 'Czemu nie?'. Natychmiast zacząłem myśleć o grze kostkowej, która utrzymałaby klimat gry, ale dostarczyła zupełnie nowych wrażeń. W efekcie powstała gra, która zaskoczy wielu graczy, gdyż gra z tym rozszerzeniem jest krótsza, ale intensywniejsza i dostarczająca może nawet więcej zabawy niż oryginalna gra".

Zawartość produktu:

  1. 5 specjalnych kostek pociągów;
  2. 3 kostki tuneli;
  3. 1 kubek na kości Ticket to Ride;
  4. 15 żetonów pojedynczej trasy;
  5. 15 żetonów podwójnej trasy;
  6. instrukcja.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Ticket to Ride
Uwaga: Gra nie zawiera żadnych napisów, więc do rozgrywki nie jest wymagana znajomość języka angielskiego - wszystkich niezbędnych do gry informacji dostarcza polska instrukcja.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
Do tego produktu dołączana jest czarno-biała instrukcja w języku polskim.
 
Informacje z BGG
Autor: Alan R. Moon
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 5.71822 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Dice Rolling, Route/Network Building
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu