Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier
Nowy Jork 1901 Rodzinne Bard Centrum Gier

Nowy Jork 1901

liczba graczy 2-4 graczy
wiek graczy od 8 lat
czas gry ok. 30-60 minut
czas gry wydanie polskie

Jest rok 1901 i moda na olbrzymie wieżowce kwitnie w najlepsze. 

100,01 zł

Wyświetl historię cen produktu

Obecnie brak na stanie


Dodaj do listy życzeń (14)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

Jest rok 1901 i moda na olbrzymie wieżowce kwitnie w najlepsze. Ostatnie umowy spisane z miastem pozwalają sądzić, że horyzont Nowego Jorku uświetnią wkrótce kolejne wspaniałe drapacze chmur. Nowe technologie pozwalają, by nowoczesna generacja budynków sięgnęła jeszcze wyżej nieba, starając się zaspokoić głód chwały i prestiżu mieszkańców miasta, które nigdy nie śpi. Twój wuj – Panie świeć nad jego duszą – zostawił ci mały skrawek ziemi na dolnym Manhattanie. To twoja szansa, aby zacząć karierę dewelopera i budować, budować i budować coraz wyżej i więcej. Dołącz do słynnych deweloperów, przyczyniając się do ukształtowania największej metropolii świata: Nowego Jorku!

 1. New Jork to wspaniała gra strategiczna o budowie wieżowców na Dolnym Manhattanie. W trakcie rozgrywki gracze skupują ziemię, stawiają wieżowce lub przeznaczają je do wyburzenia, aby wkroczyć w następną generację budynków. Na koniec gry zwycięstwo odniesie gracz, którego ulice posiadać będą najciekawszy pejzaż oraz spełnią dodatkowe cele rozgrywki.
 2. Nowy Jork to rozgrywka nie tylko dla zawodowych architektów i deweloperów, ale wszystkich, którzy uwielbiają główkować! Wymaga od graczy umiejętności planowania przestrzennego, odpowiedniego wykonywania posunięć (zastępowanie poprzedniej generacji wieżowców nowszymi w kluczowym momencie) oraz sprytnego dysponowania własnym zasobami, a także rywalizowania z innymi graczami w celu wykonania losowych celów misji.
 3. Nowy Jork to idealna gra dla całej rodziny: pozbawiona przemocy, rozwijająca zdolność myślenia i planowania oraz bajecznie kolorowa! Posiada proste i przejrzyste zasady oraz zapewnia szybką, ekscytującą rozgrywkę.
 4. Wspaniałe wydanie gry: olbrzymia, kolorowa plansza, karty i żetony ulic, przeniosą graczy do początku XX wieku i pozwolą na ekscytującą i przejrzystą rozgrywkę, do której wielokrotnie będą chcieli wracać!

Zawartość produktu:

 1.     1 instrukcja
 2.     1 plansza
 3.     5 kart postaci
 4.     5 kart ulic Nowego Jorku
 5.     5 kart wyzwań dodatkowych
 6.     65 kart działek
 7.     4 znaczniki punktacji (1 na gracza)
 8.     16 robotników (4 na gracza)
 9.     4 żetony króla (1 na gracza)
 10.     12 kart akcji (3 na gracza)
 11.     76 żetonów drapaczy chmur (19 na gracza)
 12.     4 żetony legendarnych drapaczy chmur