Draco Magi

New product

Tak wyglądałyby starcia smoczych dowódców!

More details

Limited special offer

66,90 zł

86,90 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 2 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Dragonsmith
 
Opis

Smoczy Król nie żyje. Dwoje z jego najbardziej utalentowanych smoczych magów-akolitów zostało wybranych do rywalizacji, która ma potwierdzić ich zdolności. Jesteś jednym z nich!

Udowodnij, że jesteś w stanie okiełznać i dowodzić potężnymi smokami. Za zwycięstwa na polach bitew otrzymasz bezcenne klejnoty - zdobądź odpowiednią ich kombinację przed przeciwnikiem i zostań Draco Magi!

Draco Magi to przepięknie ilustrowana gra karciana, nagradzająca uważnych i potrafiących planować swoje ruchy z wyprzedzeniem graczy. Pozwala nam wziąć udział w pojedynku dowódców smoków, którzy na rozmaitych polach bitew będą wysyłać do boju od mechanicznych, przez polarne, czarne, fioletowe aż po najpotężniejsze - bitewne smoki.

Gra doskonale oddaje to, jak mogłoby przebiegać takie starcie - do dyspozycji mamy ataki szponami, czy kłami, możemy wydać rozkaz zionięcia - zamrażając, rozpuszczając, bądź niszcząc karty wroga na różne, unikalne sposoby, a także sami rzucać potężne czary z grzbietów naszych latających wierzchowców.

Draco Magi wydane w Polsce przez wydawnictwo Dragonsmith zawiera w sobie, oprócz podstawowych elementów, dodatkowe karty promocyjne niebiańskich smoków oraz jezior.

Zawartość pudełka:

  1. 66 kart smoków
  2. 19 dwustronnych pól bitew
  3. 40 kart walki
  4. 18 zaawansowanych kart walki
  5. karta pierwszego gracza
  6. instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Ostatnio przeglądane

Menu