Trzy Życzenia

New product

Trzy życzenia wszystko zmienią!

More details

Limited special offer

19,99 zł

23,99 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryponiżej 30 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 3-5 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Trzy Życzenia to szybka gra karciana dla od 3 do 5 graczy, w którą jedną partię rozgrywa się nie dłużej niż w 5 minut. Posiadając bardzo proste zasady, ta gra blefu z elementami pamięciowymi, jest bardziej grą innymi graczami niż kartami.

Umiejętność zachowania pokerowej twarzy, trzymania emocji na wodzy oraz intuicyjnego wyczucia, przyda Ci się bardzo, podczas tej szybkiej i zabawnej gry i nie raz zdecyduje o zwycięstwie lub przegranej!

Czego sobie życzysz?

Każdy z graczy otrzymuje po trzy karty oraz dostęp do dwóch zakrytych, umieszczonych na środku stołu. Podczas swojej tury każdy wykonuje jedną z trzech dostępnych akcji: 

  1. podgląda jedną z kart (swoją, innego gracza lub leżącą na środku stołu),
  2. zamienia miejscami dwie karty,
  3. ogłasza koniec rozgrywki (nie szybciej niż po trzech turach!). 

Od czwartej rundy można ogłaszać koniec rozgrywki. Zwycięży ten gracz, który po jej zakończeniu będzie posiadał najwięcej punktów na zebranych kartach i spełni dodatkowy warunek posiadania przynajmniej po 1 symbolu harmonii, daru i supermocy. Jeśli nie ma takiego zestawu to przegrywa - niezależnie od posiadanej ilości punktów.

Z uwagi na szybki charakter rozgrywki można grać kilka partii pod rząd, podliczając zebrane punkty, a dzięki prostocie zasad do partii zasiąść może niemal każdy.

Zawartość pudełka:

  1. 18 kart życzeń
  2. 10 drewnianych znaczników
  3. 5 kart pomocy gracza
  4. instrukcja
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu