KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas
KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas
KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas
KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas

KNIT WIT

liczba graczy 2-8 graczy
wiek graczy od 8 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Knit Wit to wyjątkowa gra słowna autorstwa Matta Leacock'a (Pandemia, Zakazana Wyspa).

118,21 zł
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Dodaj do listy życzeń (3)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

 Rozrzucone szpulki, nici i klamerki zapewne większość z was kojarzą się z domowymi robótkami. A jednak znaleźliśmy dla nich jeszcze jedno zastosowanie. W wyjątkowej grze jaką jest KNIT WIT użyjecie ich do „wyszywania” kategorii wyrazów, które następnie postaracie się jak najszybciej znaleźć! Kreatywność, pomysłowość i szybkość – tylko te cechy zapewnią Wam zwycięstwo!

Knit Wit to wyjątkowa gra słowna autorstwa Matta Leacock'a (Pandemia, Zakazana Wyspa), w której przy pomocy szpulek i klamerek stworzycie niezliczoną liczbę kombinacji najróżniejszych kategorii, do których następnie będziecie starali się dopasować odpowiednie słowa. Im więcej kryteriów tym więcej punktów warte będzie każde słowo... o ile nie powtórzy się u żadnego innego gracza! Doskonałym elementem Knit Wit jest także konieczność uargumentowania swoich wyborów – potraficie to zrobić i przekonać innych do swoich racji?

Knit Wit to oprócz nietuzinkowej mechaniki gry, także ogromna regrywalność – to 114 kategorii, które łączone ze sobą dadzą Wam niemal niezliczoną liczbę unikalnych „złożeń”, a to przełoży się na dziesiątki niepowtarzalnych partii! Partii wypełnionych w tej samej mierze śmiechem, jak i burzą mózgów.

Dodajcie do tego piękne, niespotykane wydanie (szpulki, klamerki, guziki!) i otrzymacie obraz świetnej gry dla młodszych i starszych, która dostarczy i młodszym i starszym godzin doskonałej rozrywki! 

Zawartość pudełka:

  1. 8 klamerek
  2. 8 ponumerowanych  szpulek
  3. 1 bloczek arkuszy odpowiedzi i niniejsze zasady
  4. 8 specjalnych ołówków
  5. 4 ekstra guziki
  6. 114 metek z hasłami i jedna metka „przetasowania”
  7. 8 pętli
  8. 1 instrukcja