KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas
KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas
KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas
KNIT WIT Imprezowe CUBE - Factory of Ideas

KNIT WIT

liczba graczy 2-8 graczy
wiek graczy od 8 lat
czas gry poniżej 30 minut
czas gry wydanie polskie

Knit Wit to wyjątkowa gra słowna autorstwa Matta Leacock'a (Pandemia, Zakazana Wyspa).

118,21 zł

Wyświetl historię cen produktu

Obecnie brak na stanie


Dodaj do listy życzeń (3)

Dostawa (Pocztex Punkt D+1) już od 9,21 zł.
Sprawdź opcje dostawy

 

 Rozrzucone szpulki, nici i klamerki zapewne większość z was kojarzą się z domowymi robótkami. A jednak znaleźliśmy dla nich jeszcze jedno zastosowanie. W wyjątkowej grze jaką jest KNIT WIT użyjecie ich do „wyszywania” kategorii wyrazów, które następnie postaracie się jak najszybciej znaleźć! Kreatywność, pomysłowość i szybkość – tylko te cechy zapewnią Wam zwycięstwo!

Knit Wit to wyjątkowa gra słowna autorstwa Matta Leacock'a (Pandemia, Zakazana Wyspa), w której przy pomocy szpulek i klamerek stworzycie niezliczoną liczbę kombinacji najróżniejszych kategorii, do których następnie będziecie starali się dopasować odpowiednie słowa. Im więcej kryteriów tym więcej punktów warte będzie każde słowo... o ile nie powtórzy się u żadnego innego gracza! Doskonałym elementem Knit Wit jest także konieczność uargumentowania swoich wyborów – potraficie to zrobić i przekonać innych do swoich racji?

Knit Wit to oprócz nietuzinkowej mechaniki gry, także ogromna regrywalność – to 114 kategorii, które łączone ze sobą dadzą Wam niemal niezliczoną liczbę unikalnych „złożeń”, a to przełoży się na dziesiątki niepowtarzalnych partii! Partii wypełnionych w tej samej mierze śmiechem, jak i burzą mózgów.

Dodajcie do tego piękne, niespotykane wydanie (szpulki, klamerki, guziki!) i otrzymacie obraz świetnej gry dla młodszych i starszych, która dostarczy i młodszym i starszym godzin doskonałej rozrywki! 

Zawartość pudełka:

  1. 8 klamerek
  2. 8 ponumerowanych  szpulek
  3. 1 bloczek arkuszy odpowiedzi i niniejsze zasady
  4. 8 specjalnych ołówków
  5. 4 ekstra guziki
  6. 114 metek z hasłami i jedna metka „przetasowania”
  7. 8 pętli
  8. 1 instrukcja