-21%

Keyflower: Kupcy

New product

Keyflower: Kupcy to drugi dodatek do gry Keyflower, w którym gracze kontynuują rozwijanie swoich wiosek zgodnie z zasadami z gry podstawowej, z tym że, ich możliwości rozwoju oraz kierunki zdobywania punktów są jeszcze większe.

More details

Limited special offer

69,90 zł

88,90 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gryok. 90-120 minut
wiek graczyod 13 lat
liczba graczydla 2-6 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Keyflower: Kupcy to drugi dodatek do gry Keyflower, w którym gracze kontynuują rozwijanie swoich wiosek zgodnie z zasadami z gry podstawowej, z tym że, ich możliwości rozwoju oraz kierunki zdobywania punktów są jeszcze większe.

Dodatek Keyfower: Kupcy dodaje 6 nowych kafli wioski (3 zimowe i po jednym na pozostałe pory roku), oraz zupełnie nowy zestaw 6 kafli łodzi. Nowe kafle łodzi mogą w zależności od ustaleń graczy, zastąpić te z gry podstawowej lub można losować kolejno jeden kafel łodzi pomiędzy kaflem z wersji podstawowej, a odpowiadającym mu kaflem z rozszerzenia.

Dodatkowo pojawiają się drewniane znaczniki rozszerzeń pozwalających na osiągnięcie drugiego poziomu usprawnień danego kafla wioski. Dzięki temu ilość zdobytych punktów z kafla wioski ulega podwojeniu. 


Rozszerzenie do gry wprowadza również możliwość zawierania kontraktów handlowych, a to za sprawą 36 unikalnych żetonów kontraktów. Każdy kontrakt handlowy, który uda się zrealizować na koniec gry daje dużą zdobycz punktową.


Ale to nie koniec możliwości tego dodatku, zawiera on również 6 drewnianych znaczników usprawnień pozwalających na zwiększenie maksymalnej liczby usprawnień kafli budynków jaką można wykonać w jednym ruchu.

Dodatek zawiera również nowy płócienny worek koloru zielonego, który idealnie sprawdzi się do przechowywania i losowania z niego żetonów umiejętności z gry podstawowej.

Zawartość pudełka:

  1. 6 sześciokątnych kafli wioski
  2. 6 sześciokątnych kafli łodzi
  3. 18 drewnianych znaczników rozszerzenia
  4. 6 drewnianych znaczników usprawnień
  5. 36 żetonów kontraktów handlowych
  6. 1 zielony płócienny worek
  7. instrukcja
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: lub Keyflower + kafelki promo.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Sebastian Bleasdale, Richard Breese
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 8.19292 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Auction/Bidding, Modular Board, Pick-up and Deliver, Route/Network Building, Set Collection, Tile Placement, Worker Placement
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Ostatnio przeglądane

Menu