Scythe: Igrając z wiatrem

7728

New product

Od wieków ludzie potrafili podróżować jedynie drogą lądową lub morską. Jednak największe umysły Wschodniej Europii stworzyły nową technologię: okręty powietrzne. Te napędzane parą behemoty żeglują swobodnie w chmurach, wspierając ekspansję swego imperium poprzez innowację i konfrontację.

More details

109,90 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. styczeń/luty 2021
czas gryok. 90-120 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 1-7 gracza
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Od wieków ludzie potrafili podróżować jedynie drogą lądową lub morską. Jednak największe umysły Wschodniej Europii stworzyły nową technologię: okręty powietrzne. Te napędzane parą behemoty żeglują swobodnie w chmurach, wspierając ekspansję swego imperium poprzez innowację i konfrontację. Wraz z upływem lat świat zrozumiał, że w najbliższym czasie żadna frakcja nie wybije się na prowadzenie. Aby powstrzymać narastające konflikty oraz zaprowadzić pokój, liderzy Europii zaczęli spotykać się co roku w celu wypracowania nowych metod rozstrzygania sporów między frakcjami.

To rozszerzenie do gry Scythe dodaje 2 moduły, których można używać razem lub osobno dla dowolnej liczby graczy, z podstawową wersją gry lub innymi rozszerzeniami. Moduły te zapewniają więcej opcji strategicznych, ale nie wymagają ich wykorzystania. Nowym graczom zalecamy, aby przed wprowadzeniem rozszerzenia spróbowali zagrać w bazową wersję Scythe.

Zawartość pudełka:

  1. 1 instrukcja 
  2. 1 instrukcja Automy
  3. 1 karta osiągnięć
  4. 8 kart rozstrzygnięć
  5. 16 kart okrętów powietrznych
  6. 7 figurek okrętów powietrznych
  7. 7 przezroczystych podstawek

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Scythe edycja polska
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. styczeń/luty 2021 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Kai Starck, Jamey Stegmaier
Miejsce w rankingu: Nie dotyczy
Ocena użytkowników: 7.9428 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Area Majority / Influence, Point to Point Movement
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu