Ticket to Ride - France & Old West: Map Collection - EN

8396

New product

Dwie dodatkowe mapy do Wsiąść do Pociągu!

More details

140,96 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 8 lat
liczba graczydla 2-6 graczy
Instrukcja: angielska
Wydanie: angielskie
 
Opis

Witamy w kolejnej odsłonie popularnej serii kolejowej! We Ticket to Ride - France & Old West gracze będą mieli okazję odwiedzić dwa regiony, które na stałe zmienią Wasze podejście do serii Ticket to Ride

Mapa Ticket to Ride - France  zmieni Twój tok myślenia o pociągach! Przez lata tworzyłeś połączenia kolejowe, a teraz… musisz najpierw wybudować tory! Mapa przeznaczona jest dla od 2 do 5 graczy i najważniejszym jej elementem jest planowanie ruchów z dużym wyprzedzeniem oraz blokowanie stawianymi torami tras sprzyjających przeciwnikom. Dzięki temu każda partia będzie naprawdę wyjątkowa! 

Mapa Ticket to Ride - Old West pozwala na budowanie sieci połączeń wyłącznie ze swojego rodzinnego miasteczka. Swoje wpływy możemy rozszerzać poprzez kontrolowanie miast wzdłuż wybudowanej wcześniej linii kolejowej. Mapa przeznaczona jest dla od 2 do 6 graczy i koncentruje się na rozbudowywaniu tras ze swojego miasta początkowego a także na odnalezieniu i przewiezieniu tajemniczego kosmity... Kto wie - może nawet przy okazji uda się rozwiązać słynną tajemnicę Roswell?

 Zawartość pudełka:

  1. 108 kart biletów
  2. 4 karty premii
  3. 64 części torów
  4. 40 białych wagoników (wraz z kilkoma zapasowymi)
  5. 18 figurek miast
  6. znacznik Alvina
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: Europa lub Wsiąść do Pociągu: USA.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor:
Miejsce w rankingu:
Ocena użytkowników: 0 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki:
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu