T.I.M.E STORIES: ALEJA GWIAZD

New product

szósty dodatek do TIME Stories

More details

84,90 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 90 - 180 minut
wiek graczyod 14 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Rebel
 
Opis

Witajcie ponownie, agenci! Pospieszcie się, mamy zadanie do wykonania!

Otrzymaliście już informację o waszej kolejnej misji o kryptonimie “Aleja gwiazd”. Miejsce, do którego zostaniecie wysłani to Hollywood w Kaliforni, czas: lata 80-te XX wieku. Przygotujcie się na sztuczne emocje, neonowe kolory i mnóstwo konfetti.

(Powinienem o tym przypomnieć jeszcze raz, zanim zaczniemy rozmawiać o szczegółach: to, co czeka na was w tej misji, nie jest odpowiednie dla młodszych uczestników. Z tego powodu zalecam, aby najmłodsi pozostali w bazie i nie podejmowali działań tym razem.)

Wasz cel? Zlokalizować i zbadać to, co uważamy za pętlę czasową. Miejcie na uwadze, że nie zależy nam na jej zamknięciu, a jedynie prowadzeniu obserwacji - dane, które możemy w ten sposób pozyskać, są niezwykle ważne dla naszej organizacji. Jesteśmy pewni, że ta misja będzie integralną częścią prac badawczych nad istotą Czasu i że dzięki niej poznamy naturę spraw, o których nawet wam się nie śniło. Ale o tym nieco później.

Kolejna ważna informacja: wszystko wskazuje na to, że anomalia znajduje się w jednej z luksusowych willi położonych na wzgórzach Hollywood. Nasze skany wykryły pewne nadprzyrodzone zjawiska w tej okolicy; podejrzewamy, że jest ona miejscem, w którym pojawia się wielu badaczy z tamtego okresu czasu. Muszę jeszcze raz podkreślić, jak ważne jest zachowanie przez was zdrowego rozsądku - to NIE JEST misja dla osób o słabych nerwach. Waszym celem jest podtrzymanie otwarcia szczeliny i zbieranie informacji, to wszystko. Spotkacie dziwne zjawiska: nagłe spadki temperatur czy obiekty poruszające się samodzielnie. Ale bądźcie uważni, agenci, bo waszym zadaniem nie jest polowanie na duchy. Zachowajcie czujność i nie traćcie z oczu celu, który macie przed sobą, a wszystko skończy się dobrze.Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: T.I.M.E Stories (Time Stories) Wydanie Polskie
Uwaga! Opowiadana historia zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla dorosłych graczy.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu