Nemesis ENG (edycja Kickstarter) + Medyk - wysyłka na dwie fale

0
- 0 opinii

New product

Jeśli lubisz klimat survivalowego Sci-Fi i statki rojące się od obcych form życia, pokochasz tą grę a nawet jeśli ten gatunek nigdy nie był na twoim radarze, ta gra prawdopodobnie to zmieni!

More details

529,00 zł

Dostępność: produkt niedostępny
czas gryok. 90 - 180 minut
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 1-5 gracza
Instrukcja: angielska
Wydanie: angielskie
 
Opis

Witamy w świecie Nemesis! Ta nowa gra planszowa, zaprojektowana przez Adama Kwapińskiego, jest wynikiem współpracy pomiędzy Awaken Realms (twórcami This War of Mine: TBG, The Edge: Dawnfall i Lords of Hellas) i Rebel (twórcami Drako, Domek i K2) . Jest to pół-kooperacyjny horror Sci-Fi przeznaczony dla 1-5 osób, w którym ty i twoi przyjaciele staracie się przetrwać, próbując spełnić swoje sekretne cele, które czasami mogą się wzajemnie wykluczać. W grze dostępne sa również tryby: pełnej kooperacji i solo.

Nemesis oferuje jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę, której obecnie nie znajdziesz w innych grach planszowych. Rozwijana jest ona od ponad trzech lat, więc już teraz działa bardzo dobrze, zapewnia dobry balans i zawiera wiele interesujących mechanizmów, o czym świadczą świetne recenzje prototypu.

Jeśli lubisz klimat survivalowego Sci-Fi i statki rojące się od obcych form życia, pokochasz tą grę a nawet jeśli ten gatunek nigdy nie był na twoim radarze, ta gra prawdopodobnie to zmieni!

PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to ok. grudzień 2018 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Wysyłka odbędzie się w dwóch falach. Najpierw wyślemy ci samą grę w okolicach grudnia 2018, a w lipcu 2019 doślemy odblokowane cele kampanii. Tego produktu nie można zamawiać w opcji za pobraniem.
Kupując tą wersję gry otrzymasz również wszystkie odblokowane cele kampanii Kickstarter.
Do każdego egzemplarza gratis dodatkowa postać Medyka (KS Exclusive).
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

INNI KLIENCI SPRAWDZALI RÓWNIEŻ:

Zaginiony Klucz

103,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. marzec 2019

Mroczny Zamek

103,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 2019

Zombicide: Zielona Horda

299,99 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. I kwartał 2019

Co z niego wyrośnie? Tom 3

30,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. 13.03.2019

Sushi Go Party! (edycja polska)

71,90 zł
Przedsprzedaż - wysyłka po premierze ok. II/III kwartał 2019

Menu