Władca Pierścieni LCG: Morderstwo Pod Rozbrykanym Kucykiem DNŻ

New product

Przeprowadźcie śledztwo i wskażcie podejrzanego!

More details

69,90 zł

- +

Dostępność: Przedsprzedaż - wysyłka po dodruku ok IV kwartał 2019
czas gryok. 60-90 minut
wiek graczyod 13 lat
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Galakta
 
Opis

W rozszerzeniu Władca Pierścieni LCG: Morderstwo Pod Rozbrykanym Kucykiem znajduje się porywający samodzielny scenariusz, w którym najwięksi bohaterowie Śródziemia zostają wezwani, aby rozwiązać tajemnicze morderstwo.

Barliman Butterbur, właściciel karczmy Pod Rozbrykanym Kucykiem odkrył martwe, zakrwawione ciało leżące bezwładnie w rogu jego przybytku. Na naszych bohaterów spada zadanie doprowadzenia mordercy przed oblicze sprawiedliwości!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni LCG - zestaw podstawowy
PRZEDSPRZEDAŻ: Ten przedmiot jest w przedsprzedaży i nie mamy go w magazynie gotowego do wysyłki. Przewidywana data dostawy to Przedsprzedaż - wysyłka po dodruku ok IV kwartał 2019 (termin może ulec zmianie). Zamówienia zawierające przedmioty w przedsprzedaży zostaną wysłane po skompletowaniu całego zamówienia. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce przedmiotów, które mamy w magazynie, zamów ten produkt w oddzielnym zamówieniu.
Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka. Zestaw zawiera 60 kart, instrukcja dostępna w wersji cyfrowej (szczegóły wewnątrz opakowania).
Produkt dostępny w systemie Druku na Żądanie. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób.
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Menu