Racial Wars Or'grakrun - zestaw Lidera

0
- 0 opinii

New product

Zestaw lidera "Or'grakrun" to zestaw zawierający 55-kartową talię rasy Smoków oparta na czarnym smoczym liderze Or'grakrunie. Gra karciana Racial War

More details

35,00 zł

- +

Dostępność: W magazynie
wiek graczyod 12 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
Wydawca: Pentakl
 
Opis

Zestaw lidera "Or'grakrun" to zestaw zawierający 55-kartową talię rasy Smoków oparta na czarnym smoczym liderze Or'grakrunie.

Gra karciana Racial Wars wprowadzi cie w sam środek wojny ras, która owładnęła środkową warstwę świata Ithilion. Będziesz miał okazje przechylić szale na korzyść swojej ulubionej rasy, budując jej potęgę i pokonując swoich wrogów. Przejmiesz kontrole nad armia wybranej przez siebie rasy, próbując przy użyciu jej zasobów i jednostek zdobyć dominacje nad innymi. Przewrotne czasy i unikalne umiejętności ras reprezentowane są w postaci bogato ilustrowanych kart.

Gra Racial Wars jest polska kolekcjonerska gra karciana w klimacie fantasy. Jest ona przeznaczona dla 2-4 graczy. Pierwsza edycja "Narodziny liderów"" wprowadza pierwsze cztery rasy: Ludzi, Savandów, Smoków i Wampiry. Jej celem jest zdobycie siedziby przeciwnika lub odrzucenie jego lidera z pola walki. Dzięki innowacyjnej mechanice jest gra, która uzależni cie od pierwszego kontaktu.

Zawartość produktu:

  1. instrukcja podstawowa
  2. 55-kartowa talia lidera smoków
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Opinie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pokolenia (Village edycja PL)

119,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Innowacje

91,50 zł
Wysyłka w 24 godziny

Neuroshima HEX: Dancer

24,90 zł
Wysyłka w 24 godziny

Menu