PRZEPOWIEDNIA

New product

Przepowiednia to bajecznie wykonana gra korzystająca z unikalnej mechaniki „kryształowej sieci” stanowiącej swoistą grę w grze.

More details

46,41 zł

- +

Dostępność: W magazynie
czas gry ok. 30-60 minut
wiek graczyod 10 lat
liczba graczydla 2-4 graczy
Instrukcja: polska
Wydanie: polskie
 
Opis

Od wielu lat krainę tę omijali wędrowcy, a po traktach opowiadano, że nawet ptaki nie przelatują nad tamtymi dolinami. Odkąd na starożytne świątynie rzucono klątwę, ich magiczna moc zapewniająca mieszkańcom spokój i dobrobyt, ledwo się tliła. Przepowiednia głosi jednak, że ten kto zdoła odnaleźć magiczne runy i rozwikłać ich zagadkę, ten zdejmie klątwę na wieki. Używaj mocy teleportu, by skrócić drogę między świątyniami. Zbieraj kryształy i umieszczaj je w konfiguracji, jak nakazują stare księgi. Wykorzystaj kryształową moc, by zostać tym, który zdejmie klątwę.

Przepowiednia to bajecznie wykonana gra korzystająca z unikalnej mechaniki „kryształowej sieci” stanowiącej swoistą grę w grze. Zadaniem graczy jest przełamać klątwy, którymi obłożono świątynie w fantastycznej krainie. W tym celu muszą zdobywać magiczne kryształy. Same posiadanie niezbędnych zasobów nie jest jednak wystarczające. Do przełamania klątw konieczne będzie użycie ich w odpowiedniej kolejności, co z kolei wymaga przemyślanego ich ułożenia we wspomnianej kryształowej sieci.

Zawartość pudełka:

  1. 5 dwustronnych kart świątyń,
  2. 10 kart pustkowi,
  3. 20 kart runów,
  4. 6 kart celów,
  5. 4 dwustronne kryształowe sieci,
  6. 60 kryształów,
  7. 4 pionki łamaczy klątw,
  8. 24 znaczniki złamanych klątw,
  9. 1 plansza punktacji,
  10. 1 instrukcja w języku polskim
Ostrzeżenie! Produkt zawiera małe elementy. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
 
Informacje z BGG
Autor: Wei-Min Ling
Miejsce w rankingu: 4406
Ocena użytkowników: 6.84864 /10.0
Gra wykorzystuje mechaniki: Action / Movement Programming, Area Control / Area Influence, Pattern Recognition, Set Collection, Variable Player Powers
Link do strony gry w portalu boardgamegeek

Menu